امیر سرتیپ الهامی:دنبال جنگ نیستیم اما امنیت کشور خط قرمز ماست

به گزارش رکنا و به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا الهامی جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی در آیین تکریم و معارفه فرمانده منطقه پدافند هوایی جنوب غرب گفت: امروز شناسایی هر نوع پرنده با هر سطح مقطع راداری برای پدافند هوایی امکان‌ پذیر است و به این توانمندی رسیده‌ایم که هر پرنده‌ای را در داخل مرزهای جمهوری اسلامی ایران کشف، شناسایی و منهدم کنیم.
وی افزود: دنبال جنگ نیستیم اما امنیت کشور خط قرمز ما است؛ در این حوزه هیچ معامله و مماشاتی با کسی نداریم و عمق نفوذ راهبردی ایران در حال تقویت است.
امیر سرتیپ الهامی با بیان اینکه منطقه پدافند هوایی جنوب غرب، نقطه مهم و استراتژیکی در کشور است خاطر نشان کرد: آسمان این منطقه با چشمان تیز بین همه عناصر پدافند هوایی به صورت شبانه روزی رصد می شود.
در این مراسم از زحمات امیر سرتیپ دوم سعید اختری فرمانده سابق قدردانی و سرهنگ دکتر علی ملک به عنوان فرمانده جدید منطقه پدافند هوایی جنوب غرب معرفی شد.
همچنین با حضور جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، طرح گازرسانی 444 واحد مسکونی و سالن ورزشی این منطقه پدافندی افتتاح شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟