حمدان: شهید سلیمانی لحظه ای از مقاومت غزه دور نمی‌شد

به گزارش رکنا، «اسامه حمدان» از فرماندهان جنبش مقاومت اسلامی حماس در گفتگو با المیادین تاکید کرد که روابط میان شهید سلیمانی و رهبران نظامی و سیاسی حماس بسیار عمیق بود.
وی در ادامه گفت: شهید سلیمانی هیچگاه از جنگ هایی که میان نوارغزه و رژیم صهیونیستی رخ می داد دور نبودند ایشان به طور لحظه ای اخبار مقاومت غزه را دنبال می کردند.
این فرمانده حماس در بخش دیگری از سخنانش اشاره کرد:‌پشیمانی برای ان عادی سازان روابطی است که از قدس و مسجد الاقصی غافل شدند.
آنچه که از سردار شهید سلیمانی در رابطه با فلسطینی ها مطرح شده است تنها گوشه ای از همه ماجرا است که البته این ماجرا همچنان هم ادامه دارد.شهید سلیمانی کسی بود که موشک های کورنت را به نوارغزه ارسال کرد.
وی درباره برگزاری مانور در نوارغزه هم توضیح داد: برگزاری رزمایش از اصول اساسی است که هیچگاه در مزر با اشغالگران تا آزادی اراضی فلسطین متوقف نمی شود.
محور مقاومت از همیشه قدرتمند تر شده است.اینکه برخی رژیم های منطقه به سوی عادی سازی رابطه گام برمی دارند نشان دهنده خواست حقیقی ملت ها نیست.
این عضو دفتر سیاسی حماس در پایان اشاره کرد: شهید سلیمانی نقش مهمی را در ایجاد وحدت و انسجام میان گروه های مقاومتی منطقه در مقابل اشغالگران و مستکبرین عالم ایفا کرد.سردار قآانی هم پا به پای سردار سلیمانی در حمایت از مقاومت منطقه بویژه فلسطین نقش ایفا کرد.
سردار سلامی (فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) هم پیشتر به ما پیامی را مبنی بر تاکید جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ملت فلسطین و مقاومت منتقل کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟