در این مملکت هر کسی برای دیده شدن به دیگران حمله می‌کند

به گزارش رکنا، وی افزود : آقای احمدی نژاد هم همین شیوه را به کار می‌گرفت. اخیرا دیدیم که آقای فتاح نیز در رسانه ملی همین شیوه را به کار گرفت و البته بعد هم عذرخواهی کرد».

کنعانی مقدم با تاکید بر اینکه «پسندیده نیست برای مطرح کردن خودمان دیگران راه هدف قرار دهیم» گفت: « ما باید به صورت اثباتی حرف بزنیم و هرکسی باید آنچه دارد، عرضه کند».

این چهره میانه‌رو اصولگرا ادامه داد: «فارغ از این بحث‌ که حرف‌های آقای ضرغامی صحت دارد یا خیر، به نظر می‌رسد که با نزدیک شدن به فضای انتخاباتی 1400 ، هرازچندگاهی شاهد این گونه رفتارها خواهیم بود و برخی افراد برای مطرح کردن خود دیگران را نفی می‌کنند. »

وی در پاسخ به اینکه تاثیر این رویکرد بر افکار عمومی چیست، گفت: «به نظر من افکار عمومی به اندازه کافی از این حرف‌ها در شبکه‌‌های خبری داخلی و بیگانه هر روز می‌شنود لذا این رویه باعث نمی‌شود که گوینده این مسائل بتواند جذب آرا کند».

این فعال اصولگرا همچنین گفت: «قطعا کسی که می‌خواهد خود را در جامعه مطرح کند، باید حرفی برای گفتن داشته باشد، تنها از این طریق است که می‌تواند آرای مردم را جذب کند. اینکه فقط با نفی دیگران بخواهیم خودمان را اثبات کنیم، شیوه غلطی است. بعضا افراد درباره کسانی این حرف‌ها را می‌زنند که حتی رقیب آنان هم نیستند اما اگر در رابطه با رقیب این حرف‌ها بیان می‌شود لازم است که افکار عمومی را قانع کنند که این صحبت‌ها برای بهبود اوضاع است نه به هم‌ زدن اوضاع. »آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟