فداکاری‌های امیر «پورداراب» مایه افتخار نیروهای مسلح است

به گزارش رکنا و به نقل از ارتش ، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت امیر سرتیپ دوم «سعید پورداراب» از فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

خانواده محترم مرحوم امیر سرتیپ دوم پورداراب

خبر درگذشت فرمانده‌ای لایق، غیور و شجاع، همرزمی مؤمن و بااخلاص، امیری از یادگاران دفاع مقدس، «امیر سرتیپ دوم سعید پورداراب» واصل و موجب تأسف و تألم گردید.

بی‌شک فداکاری‌های آن امیر سرافراز که نقش بسزایی در عملیات‌های افتخارآمیز فتح‌المبین، بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر عزیز از چنگال متجاوزان بعثی داشت، مایه افتخار و مباهات نیروهای مسلح مقتدر و به‌ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده و برای همیشه نام و یاد آن امیر پرآوازه در دفتر خاطرات دفاع مقدس ثبت و ضبط گردیده و برای آن مرحوم باقیات‌الصالحات خواهد ماند.

اینجانب رحلت آن فرمانده گرامی و ارجمند را به فرمانده معظم کل قوا، فرمانده محترم ارتش جمهوری اسلامی ایران، خانواده محترم، همرزمان و مردم شهیدپرور ایران اسلامی و خاندان معزز تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

ان‌شاءالله خداوند متعال روح آن مرحوم را قرین رحمت فرماید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟