به گزارش رکنا، محمد سلامتی افزود :به عنوان مثال روحانی در این چند سال در عرصه سیاست خارجی خوب و مفید عمل کرده است؛ از جمله می‌توان به برجام اشاره کرد که دولت ‌توانست به خوبی با قدرت‌های اروپایی و کشورهای مرتجع منطقه مقابله کند.

او که سابقه وزارت در زمان جنگ را دارد، در ادامه گفت:‌ همچنین می‌توان به مدیریت دولت در شرایط کرونایی اشاره کرد. کشور ما در مدیریت کرونا در حالی از بسیاری از کشورهای پیشرفته هم جلو زده است که با انواع و اقسام تحریم و فشارهای بین‌المللی مواجه بود. هیچ کسی نمی‌تواند این را نادیده بگیرد که ایران در قضیه کرونا حتی از آمریکا بسیار بهتر عمل کرد و مردم ایران نسبت به آمریکایی‌ها از کرونا هزینه‌های کمتری متحمل شدند.

سلامتی اضافه کرد: دولت روحانی همچنین در بحث سیاست داخلی کارنامه‌ای کاملاً قابل قبول از خود بر جا گذاشت به ‌طوری که از سال ۹۲ فضای سیاسی به وضوح باز شد و همچنین به توسعه سیاسی و فرهنگی توجه کافی شد. با این حال نمی‌توان از ضعف‌های مفرط دولت مستقر در بحث اقتصادی به سادگی گذشت. به هر حال مردم این روزها گرفتاری‌های خُردکننده‌ای را تحمل می‌کنند که این نشانه‌ای آشکار از ناکارآمدی دولت محسوب می‌شود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟