غرضی: چپ نمی‌تواند دولت نگه دارد و راست نمی‌تواند ملت نگه دارد

به گزارش رکنا ، محمد غرضی گفت: مردم می‌دانند که اگر شرکت نکنند، زبان و تیغ دشمن تیزتر می‌شود. به همین دلیل همیشه و در هر انتخابات ریاست‌جمهوری شاهد حضور گسترده مردم بوده‌ایم. حالا اینکه در پی انتخابات گروه‌هایی بر دولت مسلط شده‌اند که حقوق عامه را رعایت نکردند و پیگیر حل مشکلات مردم نبوده‌اند بحث دیگری است.

وی افزود : برای مردم بیش از آنکه این دولت یا آن دولت مهم باشد، حفظ کشور مهم است و برای تحقق همین امر هم در سال ۱۴۰۰ شاهد یک انتخابات حداکثری خواهیم بود.

غرضی درباره نوع عملکرد دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب در دولت‌های بعد از انقلاب اظهار کرد: «من در گذشته به شما هم گفته‌ام که چپ نمی‌تواند دولت نگه دارد و راست نمی‌تواند ملت نگه دارد. در ابتدای انقلاب دولت در اختیار جریان چپ قرار داشت، از اواخر دهه شصت تا اواسط دهه هفتاد دولت نیمه‌چپ-نیمه‌راست بود، تا اواسط دهه هشتاد دولت چپ بود، دولت احمدی‌نژاد کاملا راست بود و دولت روحانی هم در اختیار نیرو‌های چپ است.

واقعیت این است که بیشتر دولت‌ها در تاریخ انقلاب اسلامی در اختیار نیرو‌های چپ بوده است. جالب است برایتان بگویم که دولت احمدی‌نژاد ۶۰۰ میلیارد دلار در اختیار داشت و دلار از هزار تومان به سه هزار تومان رسید و دولت روحانی هم همین میزان را در اختیار داشت و دلار به ۳۰ هزار تومان افزایش یافت. این نشان می‌دهد دولت نتوانست آن‌طور که انتظار می‌رفت عمل کند».برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟