آغاز رای گیری زودهنگام انتخابات در ایالت فلوریدا

به گزارش رکنا ، شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش داد، رای گیری زودهنگام انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که امروز (سه شنبه) در ایالت فلوریدا آغاز شد تا اوایل ماه نوامبر آینده ادامه خواهد داشت.

"فادی منصور"، خبرنگار شبکه الجزیره در ایالت فلوریدا گفت: ما اکنون در یکی از حوزه‌های رای گیری در میامی در جنوب ایالت فلوریدا هستیم. در‌های ۶۰ مرکز رای گیری برای کسانی که می‌خواهند مشارکت زودهنگام در انتخابات ریاست جمهوری داشته باشند، باز شد.

فادی منصور افزود، رای گیری زودهنگام در ایالت فلوریدا تا دو روز پیش از رای گیری رسمی انتخابات ریاست جمهوری ادامه خواهد داشت، رای دهندگان حدود یک ساعت باید در اینجا منتظر بمانند تا نوبت رای دادن آن‌ها برسد. در هر یک از این حوزه‌های رای گیری، یک صندوق پست ویژه انداختن رای قرار داده شده است.

خبرنگار این شبکه گفت، با توجه به تنوع جمعیتی ایالت فلوریدا، گفته می‌شود رای این ایالت نشانه رای همه آمریکاست، رقابت بین دونالد ترامپ و جو بایدن در این ایالت بسیار داغ است.

فادی منصور در ادامه گزارش خود افزود، ایالت فلوریدا از سال ۱۹۶۴ تاکنون به جز یک مورد همواره به فرد برنده در انتخابات ریاست جمهوری رای داده است. در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ حدود ۴۰ درصد در رای گیری زودهنگام شرکت کردند. به همین علت، پیش بینی می‌کنیم که مشارکت در انتخابات زودهنگام گسترده باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟