تهدید موجودات فرازمینی ازسوی ترامپ

به گزارش رکنا ، دونالد ترامپ گزارش رسانه‌ها مبنی بر اینکه وزارت دفاع آمریکا گروه ویژه‎ای را برای بررسی «پدیده‌های بیگانه ناشناخته» ایجاد کرده است، رد نکرد.

این اتفاق پس از انتشار ویدئویی در اوایل سال جاری توسط نیروی هوایی آمریکا رخ داد که در آن خلبانان در حال پرواز در نزدیکی شیئی ناشناس دیده میشدند که به گمان بسیاری از افراد یوفو یا همان شیء پرنده ناشناس می‌باشد.

ترامپ در جواب به سوال میزبان فاکس نیوز، ماریا بارتیرومو که روز یکشنبه در مصاحبه ای از وی پرسید «آیا می توانید توضیح دهید که چرا وزارت دفاع گروه ویژه یوفوها را تشکیل داده است؟» و اینکه «آیا یوفوها وجود دارند؟» پاسخ داد: « خوب، من باید این موضوع را بررسی کنم. منظورم این است که من این را شنیده ام. من این را دو روز پیش شنیدم بنابراین من آن را بررسی می‌کنم. من یک نگاه خوب و قوی به آن خواهم انداخت.»

وی سپس به سرعت قدرت نظامی آمریکا را به رخ کشید، که از نظر برخی افراد در توییتر به منزله تهدید کردن بیگانگان فضایی به استفاده از سلاح‌های انسانی توسط رئیس جمهور آمریکا قلمداد شد.

وی ادامه داد: «این را به شما می گویم، ما در حال حاضر ارتشی را ایجاد کرده‎ایم که از نظر تجهیزات قبلاً هرگز نداشته‌ایم. وسایلی که ما در اختیار داریم، سلاح هایی که داریم و امیدوارم که هرگز مجبور به استفاده از آنها نشویم.»

ترامپ همچنین افزود: «روسیه، چین، همه آنها نسبت به آنچه ما داشته‌ایم حسودی می‌کنند. همه ساخته شده در ایالات متحده آمریکا، ما آن را بازسازی کرده ایم، با 2.5 میلیارد دلار هزینه. تا آنجا که به سوال قبلی(مربوط می‌شود)، من باید آن را بررسی کنم. من واقعاً دو روز پیش در مورد آن شنیدم.»

دونالد ترامپ در مصاحبه ای با پسرش دان جونیور در ماه ژوئن اشاره کرد که او «چیزهای جالبی» در مورد اتفاق مشهور دیده شدن یوفو و سقوط آن در روزول ، نیومکزیکو، در سال 1947 دیده است.

مقامات دفاعی آمریکا ادعا کردند که شیء سقوط کرده یک بالون هواشناسی بوده است، اما این توضیحات علاقه مندان به بشقاب پرنده‌ها را از بازدید مکرر از این منطقه مرزی منصرف نکرده است.

سرانجام ارتش آمریکا اعتراف کرد که لاشه هواپیما بخشی از یک پروژه کاملاً مخفی اتمی بوده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟