ترامپ رای‌گیری پیش‌رو را فاسدترین انتخابات آمریکا دانست

به گزارش رکنا ، دونالد ترامپ که هنوز در بستر بیماری کرونا و تحت نظر در کاخ سفید است، شامگاه سه‌شنبه در صفحه توئیتری خود نوشت: هزار و ۱۰۰ نفر از ساکنان کارولینا فرم‌های ثبت نام انتخاباتی نادرستی را دریافت می‌کنند. ۲ هزار رای دهنده در بخش لس آنجلس برگه‌های رای ناقص بدون هیچ راهی برای رای دادن به رئیس جمهوری دریافت کردند.

وی با بیان اینکه این مشکل در سراسر آمریکا وجود دارد، افزود: اینجایی است که می رویم. این انتخابات، فاسدترین انتخابات در تاریخ آمریکا خواهد بود.

رئیس جمهوری آمریکا پیش از این هم در صفحه توئیتری خود نوشته بود: «ما باید اطمینان حاصل کنیم که انتخاب شفاف است، اما مطمئن نیستم که بتواند اینگونه باشد . »

ترامپ که از مخالفان رای‌گیری به شیوه پستی است، اظهار کرده بود: «دموکرات ها انتخابات ۲۰۲۰ ما را دستکاری می کنند!» اما اشاره به این مطلب اقدام جدیدی نیست. رئیس جمهوری آمریکا هفته‌ها مدعی است که اسناد انتخاباتی چندین بار برای شهروندان آمریکایی ارسال شده و این خطر تقلب در انتخابات را به شدت افزایش می دهد.

وی در جمع هواداران خود هم مدعی شده بود متقاعد شده است تنها با تقلب در انتخابات ممکن است رای خود را از دست بدهد. با این حال کارشناسان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات این ادعا را رد می‌کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟