تمسخر کاربران فضای مجازی از گاف ترامپ

به گزارش رکنا ، هالی داگرس تحلیلگر مسائل ایران، فعال رسانه‌ای و تحلیل گر شورای آتلانتیک امریکا در توئیت خود خطاب به ترامپ نوشت: لزوم آموزش اولیه جغرافیایی به رئیس جمهور امریکا! پمپئو باید یک نقشه خالی را به کاخ سفید بیاورد!

دونالد ترامپ در تازه‌ترین توئیت خود درباره صلح اسرائیل با کشور‌های عربی، کوزوو را نیز جزئی از خارومیانه اعلام کرد و نوشت: «به آقای الکساندر ووچیچ رئیس جمهور صربستان به خاطر تصمیم انتقال سفارت کشورش به قدس در ماه ژوئیه تبریک می‌گویم. این یک گام جسورانه و تاریخی است. روز مهم دیگری برای صلح در خاورمیانه؛ کوزوو با اکثریت جمعیت مسلمان با اسرائیل برای عادی سازی و برقراری روابط دیپلماتیک توافق کرده‌اند. بسیار خوب. کشور‌های اسلامی و عربی به زودی این روند را ادامه خواهند داد.»

پمپئو باید یک نقشه خالی را به کاخ سفید بیاورد!

هالی داگرس تحلیلگر مسائل ایران، فعال رسانه‌ای و تحلیل گر شورای آتلانتیک امریکا در توئیت خود خطاب به ترامپ نوشت: لزوم آموزش اولیه جغرافیایی به رئیس جمهور امریکا! پمپئو باید یک نقشه خالی را به کاخ سفید بیاورد!

برخی دیگر از کاربران نیز نوشته اند لطفا نقشه خاورمیانه را به رئیس جمهور نشان دهید. برخی دیگر نیز نوشته اند اقای رئیس جمهور کوزوو در خاورمیانه نیست و بعضی دیگر به پمپئو طعنه زده اند که نقشه را به رئیس جمهور نشان دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟