تسلیت بادامچیان برای درگذشت ابوالشهید حاج محمد عرب

به گزارش رکنا ، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پی درگذشت ابوالشهید حاج محمد عرب دبیر استان قم حزب موتلفه اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ

خبر درگذشت ابوالشهید حاج محمد عرب از پیشکسوتان نهضت اسلامی موجب تاسف و تاثر فراوان شد.

آن مرحوم که شخصیتی ارزشمند، ارادتمند به اهل بیت (ع)، رنج کشیده تبعید با حکم ظالمانه رژیم شاهنشاهی و از فعالان نهضت انقلاب اسلامی بود، در طول سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در عرصه های گوناگون منشا اثر و خدمات فراوان گردید.

چهره ای سخت کوش و با اخلاص که سالیان متمادی از عمر پرثمر خود را در راه اعتلای انقلاب اسلامی و خدمتگزاری در سنگرها و عرصه های مهم سیاسی و اجتماعی از جمله به عنوان دیپلماتی انقلابی در دستگاه دیپلماسی کشور و نیز مدیریت شهری در استان قم صرف کرده بود.

فعالیت تشکیلاتی از دیگر عرصه های پراثر این فقید سعید بود که با عضویت در حزب جمهوری اسلامی آغاز شد و تا دبیری حزب موتلفه اسلامی در استان قم تا آخرین لحظات عمر پربرکتش تداوم پیدا کرد و در این جایگاه حلقه اتصال و وحدت علاقمندان به انقلاب در شهر مقدس قم بود.

اینجانب درگذشت حاج محمد عرب را به خانواده محترم ایشان ، مراجع عظام تقلید، مردم و علمای اعلام شهر مقدس قم و اعضای حزب موتلفه اسلامی استان قم تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال علو درجات، برای آن مرحوم و صبر و اجر برای بازماندگان و مصیبت دیدگان مسئلت می نمایم.

اسدالله بادامچیان

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟