اولیانوف: اعضای کمیسیون مشترک برجام موضوعات زیادی برای گفت‌وگو دارند

به گزارش رکنا ، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین با اشاره به برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام در صفحه توییترش نوشت: دیدارهای مقدماتی امروز در وین درباره جلسه کمیسیون مشترک برجام در سطح مدیران سیاسی در اول سپتامبر(فردا ۱۱ شهریور) برگزار می شوند. اعضای کمیسیون مشترک برجام موضوعات زیادی برای گفت‌وگو دارند.

نشست مشترک برجام قرار است فردا در وین و با ریاست هلگا اشمید مدیرکل سرویس روابط خارجی اتحادیه اروپا و معاون جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برگزار شود.

کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم کشورمان در وین نیز امروز از ورود معاون سیاسی وزارت امور خارجه به وین، به منظور شرکت در نشست کمیسیون مشترک برجام خبر داد.

دیدارهای دوجانبه عراقچی

وی افزود: دکتر عراقچی در روز دوشنبه، با برخی روسای هیات‌های شرکت کننده در نشست، دیدارهای دوجانبه خواهد داشت. همچنین، در این روز نشست های کارشناسی اعضای برجام نیز برگزار خواهد شد.

نماینده دائم کشورمان همچنین گفت: نشست کمیسیون مشترک نیز در روز سه شنبه برگزار می شود و دیدارهای دوجانبه رییس هیات ایرانی با هیات های دیگر، در این روز نیز ادامه خواهد یافت.

غریب آبادی اظهار کرد: دکتر عراقچی در این سفر با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی و وزیر امور خارجه اتریش نیز دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟