رژیم صهیونیستی، سوریه و لبنان را تهدید کرد

به گزارش رکنا، به نقل از پایگاه خبری "عرب ۴۸"، گانتس این سخنان را پس از جلسه ویژه با مقامات رده بلای ارتش رژیم صهیونیستی از جمله «آویو کوچاوی» رییس ستاد مشترک، «تامیر هیمن» فرمانده شاخه اطلاعات ارتش و فرمانده عملیات ارتش رژیم صهیونیستی گفته است که برای ارزیابی شرایط موجود عصر شنبه برگزار شد.

براساس این بیانیه، وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس اعلام کرد: به ارتش دستور آمادگی کامل و هوشیاری در مناطق مرزی در شمال (سرزمین‌های اشغالی) صادر شده، چرا که اسرائیل هرگز هیچ تعرضی به حاکمیت خود را نخواهد پذیرفت.

«آویخای ادرعی» سخنگوی عربی زبان ارتش رژیم صهیونیستی نیز روز شنبه سفر کوچاوی برای دیدار از فرماندهی منطقه شمال سرزمین‌های اشغالی را تأیید کرد.

براساس گزارش رسانه‌های صهیونیست، کوچاوی امروز شنبه با فرماندهان و نظامیان لشکر ۹۱ ارتش این رژیم در شمال سرزمین‌های اشغالی دیدار و گفت وگو کرده است.

به گزارش این رسانه‌ها، کوچاوی برای بررسی سطح آمادگی ارتش رژیم صهیونیست در منطقه شمال سرزمین‌های اشغالی، بر لزوم جلوگیری از "هرگونه عملیات احتمالی که شاید حزب الله در روزهای آینده به آن دست بزند، تأکید کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

ایرنا

 

آیا این خبر مفید بود؟