سردار سپهر : مردم و مسئولان در مقابله با کرونا مدال افتخار گرفتند

به گزارش رکنا به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد حسین سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تجلیل از همیاران سلامت اظهار کرد: امروز کشور های دنیا عموما با بحران محبوبیت دچار هستند و آن کشور های که مدعی پیشرفته بودن و حداکثر خدمت عمومی به مردم خود را دارند در مسئله مقابله با کرونا بسیار از ما عقب تر هستند.

وی ادامه داد: مطمئن باشید که مسئولان کشور در همه حوزه ها و اقشار مختلف مردم در آزمون بزرگ کمک به یکدیگر ،مدال افتخار شجاعت، همدلی و ایثار گرفتند، همچنین ما در عرصه اقتصاد با تمام مشکلات وکاستی هایی که داشتیم به معنی واقعی کلمه افتخار افریدیم.

تقویت پدافند های زیستی

جانشین سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: ما به عنوان سازمان بسیج در عرصه اقتصاد مقاومتی طرح های بسیار بزرگی را در دستور کار قرار داریم و برای کمک به امنیت پایدار که یکی از آن ها تقویت پدافند های زیستی است طرح های زیادی را انجام داده ایم و در آینده انجام خواهیم داد که کار گروه آن را برگزار خواهیم کرد.

وی ادامه داد: امروز بیش از ۶۰ هزار پایگاه زیستی در اقصی نقاط کشور تشکیل شده است تا به وزارت بهداشت کمک کنیم و در جهت سلامت مردم گام برداریم.

سردار سپهر تاکید کرد: امروز در عرصه مقابله با ویروس کرونا به طور جهادی پای کار خواهیم بود تا مشکل را حل کنیم و آمادگی کامل برای تداوم کمک به وزارت بهداشت را داریم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟