کواکبیان : قالیباف یک بار هم به خاطر ۵ یا ۶ مورد املاک نجومی و… احضار نشده است

به گزارش رکنا، به نقل از خبرآنلاین، آخرین روزهای عمر مجلس دهم کم حاشیه طی نمی‌شود، آنچنان که امروز سخنگوی وزارت کشور نامه انتقادی وزارت کشور از اظهارات علی مطهری را در صحن قرائت کرد که واکنشی به اظهارات مطهری درباره حوادث آبان ماه بود. اقدامی که با گلایه مصطفی کواکبیان نماینده تهران روبرو شد که در تذکری شفاهی خطاب به هیات رئیسه مجلس گفت: پاسخ آقای سامانی به آقای مطهری بدعت جدیدی بود تا الان هر کسی نطقی داشته دیگر در هیأت رئیسه خوانده نمی‌شده است. این را بررسی کنید که قصه چه بوده است.

کواکبیان که در مجلس بعدی حضور ندارد و به مانند بسیاری دیگر از اصلاح طلبان چند روز دیگر با مجلس خداحافظی می کند در تذکرش گریزی به مباحث این روزها درباره کرسی ریاست مجلس یازدهم و کاندیداتوری قالیباف هم زد و با کنایه بادامچیان را خطاب قرار داد و گفت: دبیر کل یکی از احزاب اصولگرا گفته است که کسانی که پرونده شان شبهات مالی دارد ادعای ریاست مجلس یازدهم نداشته باشند. من خطاب به ایشان می‌گویم آن موقع که ایشان را سرلیست قرار دادید و در شورای نگهبان تأیید شد چرا چنین صحبت‌هایی را مطرح نکردید.

نماینده تهران گفت: چرا آن زمان که سخنگوی قوه قضائیه گفته ایشان هیچ محکومیت قضایی ندارد چنین حرفی نزدید؟ البته درست می‌گویند، محکومیت قضایی ندارد چون یک بار هم به خاطر ۵ یا ۶ مورد املاک نجومی و... احضار نشده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟