به گزارش رکنا، علی‌اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران امروز (جمعه) با حضور در یکی از شعب اخذ رای تهران واقع در خیابان سهروردی، به همراه خانواده در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین انتخابات میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری شرکت کرد و رأی خود را به صندوق انداخت.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران نیز صبح امروز (جمعه) به همراه همسرش در انتخابات شرکت کرد و رای خود را به صندوق رای مستقر در حسینیه جماران انداخت.

ظریف در جمع خبرنگاران گفت:حضور مردم با سلیقه‌های مختلف و با گرایش‌های مختلف علیرغم برخی دلخوری‌ها و علیرغم برخی گفت‌وگو‌های خانوادگی برای جامعه بین المللی نشانه مهمی از این است که این مردم با همه تفاوت‌هایشان می خواهند خودشان سرنوشتشان را تعیین کنند.

وی ادامه داد: ممکن است برخی ترجیحاتی داشته باشند؛ ممکن است برخی گلایه‌هایی داشته باشند، اما کماکان خودشان می‌خواهند سرنوشتشان را تعیین کنند و نمی‌گذارند یک نفر در واشنگتن بنشیند و برای آنها تصمیم بگیرد؛ آن هم یک نفری که دستش به خون بزرگی مثل سردار سلیمانی آغشته است که مردم در رفراندوم تشییع او نشان دادند که با همه دیدگاه های متفاوت در برابر قلدری و زور و تروریسم دولتی ایستادگی می‌کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟