به گزارش رکنا، در ادامه گزارش ایسنا آمده است، ما دانشجویان از شما می‌خواهیم در اسرع وقت با شناسایی مقصر یا مقصران این حادثه هوایی و محاکمه آنان در دادگاه قضایی، اقدام به خنثی‌نمودن توطئه‌های دشمن، لیبرال‌ها و منافقین کنید.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله الذی لیس لقضائه دافع و لا لعطائه مانع

سرداران رشید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

با سلام

ما دانشجویان تشکل‌های بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان ۱۳۴۸ دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی بر خود لازم دانستیم پیرو وقایع اخیر نکاتی چند را یادآور شویم:

اولا ضمن قدردانی از ملت عزیزمان که در همه صحنه‌ها و از جمله تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی حضور پرشکوه داشتند اعلام می‌کنیم همه ما عمیقا داغدار هم‌وطنانی هستیم که در این سانحه هوایی به دیدار معبود شتافتند. این اتفاق غم‌انگیز ما را اندوهگین و همه ملت شکوهمند ایران را متاثر و متالم کرد. در این راستا لازم است به خانواده‌های درگذشتگان عزیزمان تسلیت گفته و برای آنان طلب عفو و رحمت از خداوند متعال داشته باشیم.

ثانیا تاخیر چندروزه شما در اعلام علت این واقعه موجب ایجاد سوالات و ابهامات زیادی گردید (گرچه از یاد نمی‌بریم که آمریکایی‌هایی که اکنون سپاه را بخاطر این تاخیر متهم می‌کنند درب‌های عین الاسد را تا روز گذشته به طور کامل به روی خبرنگاران بسته بودند) که به نظر می‌رسد روشنگری‌های بیشتری نیاز دارد چرا که می‌تواند به اعتماد عمومی مردم به عنوان یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های نظام جمهوری اسلامی ایران ضربه وارد کند.

البته توضیحات رسانه‌ای و روشنگری فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران تسلی‌بخش مردم ایران بود و این اقدام شجاعانه را ارج می‌نهیم چرا که سپاه برخاسته از دل ملت است و ملت پاره‌های تنشان را هرگز تنها نخواهند گذاشت.

همچنین لازم است از حضور مبارکتان بخاطر ۴۱سال امنیت آسمان‌های کشور، ۴۱ سال حفاظت از کشور در فضاهای ملتهب و حساس، ۴۱ سال جانفشانی جوانان عزیزمان در این ارگان مهم، ۴۱ سال همراهی و یاری در عرصه‌های جنگ و سیل و زلزله و ... با مردم عزیزمان، ۴۱ سال انقلابی‌گری به معنای واقعی و تربیت افرادی چون سپهبد شهید سلیمانی و همه زحماتی که در این مدت کشیده‌اید، سپاسگزار باشیم.

ما دانشجویان از شما می‌خواهیم در اسرع وقت با شناسایی مقصر یا مقصران این حادثه هوایی و محاکمه آنان در دادگاه قضایی، اقدام به خنثی‌نمودن توطئه‌های دشمن، لیبرال‌ها و منافقین کنید.

در آخر باید خدمت دوستان و مخلصان این نهاد بزرگ انقلابی متذکر شویم که کسانی که دل در گرو نظام جمهوری اسلامی ندارند باید دستشان از دامن این نهاد پربرکت کوتاه شود.

ولا یحسبن الذین کفروا سبقوا انهم لا یعجزون َبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟