به گزارش خبرنگار رکنا از آبدان، حجت الاسلام محمود کارگر در خطبه های این هفته آبدان ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم بخش در راهپیمایی اظهار داشت: مردم ایران اسلامی با تکیه بر مبانی اصولی و ارزشی دینی خود در طول تاریخ هیمنه پوشالی استکبار را به سخره گرفتند و مردم ایران اسلامی حاضر در خط مقدم جبهه مقاومت خاری در چشمان کم سوی استکبار جهانی در راس آن آمریکا، انگلیس و صهیونیست جهانی هستند و اجازه نخواهند داد سرزمین آغشته به خون شهیدان مرکز جولان نظام استکباری شود.

کارگر با اشاره به سوالات جوانان دراین هفته درخصوص اتفاقات اخیر که چرا اینترنت قطع شد افزود: رهبر معظم انقلاب بیش از ۱۹سال است که درباره ایجاد شبکه ملی ارتباطات و اینترنت تاکید می کند بسیاری از شبکه های اجتماعی که استفاده می کنیم پیام هایی که ما ارسال می کنیم به خارج کشور می رود و پس از بررسی برمی گردد .و به دست طرف مقابل ما می رسد.

امام جمعه آبدان تصریح کرد: باید به سمت شبکه اطلاعات ملی حرکت کنیم و از مسولان وزارت ارتباطات مطالبه کنیم. ما در این غائله ضربه خوردیم .

کارگر افزود: بسیاری از بی اخلاقی ها و بی عفتی ها از همین شبکه های مجازی وارد جامعه ما شده است.

امام جمعه آبدان با تاکید بر اینکه باید موتورهای جستجو و شبکه های مجازی را تقویت کنند و دشمنان ما با یک اشاره یک شبکه اجتماعی را بر روی گوشی های ما حذف کردند و چرا باید اینگونه باشد.

کارگر از مسولان خواست تا نسبت به شبکه ملی اینترنت تلاش نمایند.

رضا محمدی آبدان/ برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟