به گزارش رکنا،‌غلامرضا کاتب رئیس کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی، با اشاره به نشست صبح امروز برای بررسی سیاست‌های کلی نظام قانون‌گذاری ابلاغی رهبر معظم انقلاب، گفت: در این جلسه علی لاریجانی رئیس مجلس، لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهور، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان، حجت‌الاسلام مصدق معاون حقوقی قوه قضاییه، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، بنده ، میرمحمدصادقی معاونت حقوقی رئیس مجلس و محمدرضا باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور داشتند.

وی درباره جزئیات این جلسه، ادامه داد: در این جلسه قرار شد تا سیاست‌های ابلاغی اولویت‌بندی شود و در جاهایی که لازم است آئین‌نامه داخلی مجلس متناسب با سیاست‌های ابلاغی اصلاح شود و سازوکارهایی را که موجب انسجام هماهنگی بین قوا شود فراهم کنیم.

نماینده گرمسار در مجلس اضافه کرد: قرار بر این شد که کارگروهی برای هماهنگی بین قوا تشکیل شود و مجلس پیشنهادهای آنها را دریافت کند و جمع‌بندی در این زمینه انجام شود و در اختیار ستاد راهبردی که در همین زمینه تشکیل شده است قرار گیرد.

رئیس کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس تصریح کرد: ستاد راهبردی نیز قرار است ظرف یک ماه آینده اولین جلسه خود را تشکیل دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟