علی اصغر احمدی، معاون هماهنگی امور استان‌های دفتر ریاست جمهوری با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان خراسان شمالی، اظهار کرد: حجت‌الاسلام روحانی فردا (یکشنبه ۲۳تیر) به همراه تعدادی از اعضای کابینه به خراسان شمالی سفر می‌کند.

معاون هماهنگی امور استان‌های دفتر ریاست جمهوری با بیان اینکه این سفر یک روزه خواهد بود، افزود: حجت الاسلام روحانی بعد از استقبال مقامات محلی به سمت شیروان حرکت و با مردم این شهرستان دیدار می‌کند.

وی ادامه داد: رئیس جمهور بعد از دیدار مردمی به سمت نیروگاه سیکل ترکیبی شهرستان شیروان می‌رود و یکی از فازهای این نیروگاه با حضور وی وارد مدار می‌شود و بعدازظهر روز یکشنبه در جلسه شورای اداری و توسعه استان شرکت کرده و پروژه‌های آماده شده توسط وزرا و معاونان رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح می‌شود.

احمدی با بیان اینکه تعدادی تفاهم‌نامه بین استانداری خراسان شمالی با بانک‌ها با حضور رئیس جمهور به امضا خواهد رسید، تصریح کرد: نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه تصمیمات این سفر را اعلام می‌کند و تعدادی از وزرا و معاونان رئیس جمهور برای افتتاح پروژه‌ها به شهرستان‌ها اعزام می‌شوند.

معاون هماهنگی امور استان‌های دفتر ریاست جمهوری، گفت: وزیر راه و شهرسازی برای افتتاح بخشی از بزرگراه بجنورد به گرگان، وزیر بهداشت افتتاح پروژه‌های بهداشت و درمان و وزرای دیگر برای افتتاح پروژه‌های مربوطه در شهرستان استان خراسان شمالی حضور پیدا می‌کنند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟