به گزارش رکنا، حسن جعفری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: از مجموع 9 فرمانداری که در سطح استان با سرپرستی اداره می‌شدند، تاکنون برای 5 فرماندار از سوی وزیر کشور حکم صادر شده و مراسم معارفه آن نیز برگزار شده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه در حال حاضر چهار شهر در این استان از جمله مشهد بدون فرماندار است، بیان کرد: گزینه‌های پیشنهادی از سوی خراسان رضوی برای این فرمانداری‌ها معرفی شده که به‌زودی با صدور حکم برای این افراد، پرونده فرمانداری‌های بدون فرماندار در خراسان رضوی بسته می‌شود.
وی با رد اینکه برای تصدی پست فرمانداری مشهد سه گزینه اعلام نشده است، یادآور شد: با توجه به اینکه فرد معرفی شده برای پست فرمانداری مشهد روند تعیین صلاحیت را طی می‌کند از اعلام نام فرد معذورم.
جعفری با تأکید بر اینکه تا زمانی که حکم فرماندار از سوی وزیر کشور امضا نشود، نمی‌توانیم اسم فرد را اعلام کنیم، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در این مدت رسانه‌ها و مردم صبر کردند، این چند روز را هم صبر کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی بیان کرد: با صحبتی که با وزارت کشور داشتم اعلام شد که بزودی حکم 4 فرماندار خراسان رضوی نیز امضا می‌شود.
وی درخصوص پذیرش یا عدم پذیرش استعفای 17 داوطلب حضور در عرصه رقابت‌های انتخاباتی پایان سال جاری خاطرنشان کرد: داوطلبین شرکت در انتخابات باید 6 ماه آینده و در زمان ثبت نام تأییدیه استعفا در مهلت قانونی را ارائه دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟