امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو در دیدار با فرماندهان و ارتشیان تیپ ۲۶۴ شهید عبدی ارتش سلماس اظهار کرد: همه تلاش دشمن این است که فرهنگ غنی دفاع مقدس را با تبلیغات پوچ خود از ملت ایران دور کند اما ملت ایران اسلامی همیشه هوشیار بوده و اجازه یاوه گویی به آنان نمی‌دهد.

وی ادامه داد: دفاع مقدس فرصت خودباوری، عزت، اقتدار، امنیت، کرامت و بالندگی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است.

امیر حاجیلو اظهار کرد: خدمات تیپ ٢٦٤ شهید عبدی سلماس نیز در دوران دفاع مقدس بسیار شایسته بود به طوری که این تیپ ممتاز با تقدیم شهید، جانباز و آزاده نقش بی بدیلی در عملیات‌های مختلف ارتش ایفا نمود.

وی تصریح کرد: توکل به خدا، پیروی از ولایت فقیه، حضور مردم در صحنه و اقتدار نیروهای مسلح موجب شکست دشمنان در تمامی توطئه‌های خود علیه نظام اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته شده است.

امیر سرتیپ دوم حاجیلو بیان کرد: امروز بدخواهان ایران در خلوت خود به شکست از نظام اسلامی و ملت بزرگ ایران اعتراف می‌کنند که افتخار بزرگی برای مردم و کشورمان است.

وی تصریح کرد: اکنون ایران امن ترین کشور در غرب آسیا و خاورمیانه است و ارتش در کنار دیگر نیروهای مسلح اجازه تهدید به هیچ قدرتی را نمی‌دهد.

فرمانده قرارگاه ارتش منطقه‌ای شمالغرب نزاجا کشور خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به دنبال سلطه بر هیچ نقطه‌ای از جهان نیست و چشم طمع به هیچ کجا ندارد بلکه افزایش قدرت آن برای بازدارندگی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟