حجت‌الاسلام حسین تقی‌زاده در گفتگو با خبرنگاران، با تاکید بر اینکه سپاه یکی از بزرگترین دستاورد‌های انقلاب اسلامی است اظهار داشت: این ملت یعنی سپاه و سپاه یعنی ملت بزرگ ایران چراکه همه ملت ایران پاسدار انقلاب اسلامی هستند.

وی جمله امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه «ای کاش ما هم یک پاسدار بودیم» را یادآور شد و افزود: آمریکا به عنوان دشمن درجه یک ملت ایران خودشان سرکرده تروریست هستند و به اعتراف خودشان، داعش و انواع تروریست‌ها را ایجاد کرده‌اند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه مردم آذربایجان همچون ۸ دی ۸۸ که به صورت خودجوش علیه فتنه قیام کردند، فردا تجمع مردمی و باشکوهی در حمایت از سپاه در تبریز برگزار می‌کنند، گفت: همه اصناف، کسبه، بازاریان، کارمندان و کارگران و ... درخواست‌های متعددی برای برگزاری تجمع برای حمایت از سپاه داشتند که می‌خواهیم یک تجمع متمرکز مردمی را برگزار کنیم.

وی با تاکید بر اینکه باید این حمایت مردم آذربایجان از ارزش‌های انقلاب اسلامی به عنوان الگو در کشور مخابره شود ابراز داشت: دنیا بداند که همیشه ملت ایران به ویژه ملت آذربایجان مدافع و پشتیبان سپاه بوده و مشت محکمی به آمریکا می‌زنیم.

تقی زاده زمان و مکان برگزاری تجمع مردمی حمایت از سپاه را اعلام کرد و گفت: این تجمع مردمی فردا پنجشنبه ۲۱ فروردین ماه ساعت ۹ صبح در مقابل بیت نماینده، ولی فقیه در آذربایجان شرقی برگزار می‌شود. در روز جمعه هم در سراسر کشور بعد از نمازجمعه راهپیمایی خواهند کرد و همگی به ویژه ائمه جمعه با لباس سپاه در این راهپیمایی حضور می‌یابند.

مردم در سخت‌ترین شرایط از انقلاب دفاع کرده‌اند

حجت الاسلام فقیهی مسئول دفتر نماینده، ولی فقیه در آذربایجان شرقی هم در این گفتگو با بیان اینکه نهایت حماقت دشمن است که از این راه می‌خواهد مردم را امتحان کند، اضافه کرد: دشمن می‌داند که مردم در سخت‌ترین شرایط از انقلاب دفاع کرده و مردم هم می‌دانند که بخشی از این عزت و امنیت امروز، مرهون سپاه پاسداران است.

وی با اشاره به اینکه این اولین و آخرین بار نیست که ما را امتحان می‌کنند گفت: همه ما خود را پاسدار می‌دانیم، ولی لباس‌ها فرق می‌کند. دشمن اگر به این لباس و عنوان حساسیت دارد، با همین لباس در صحنه حضور می‌یابیم که چشم دشمنان را کور کنیم.

مسئول دفتر نماینده، ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید اقتدار و حمایت از سپاه را به دنیا اعلام کنیم افزود: در جنگ، زلزله، سیل، آبادانی کشور و امنیت و ... سپاه پیشقدم بوده و باید امروز با حمایت نمادین از سپاه، از جانفشانی‌ها حمایت کنیم.

حجت الاسلام فقیهی با اشاره به اینکه دشمن از واکنش مردم اطلاع دارد، ولی حماقتش باعث تصمیمات خاص می‌شود تصریح کرد: حضور مردم بر شکوه و عزت ایران اسلامی می‌افزاید و قوت قلبی برای ملت خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟