به گزارش رکنا، رسول امیرقهرمانی در پاسخ به این سئوال که آیا هدایتی به وعده خود مبنی بر تسویه بدهی با بانک سرمایه تا قبل از صدور رأی عمل کرده است یا خیر اظهار کرد: تا الان هدایتی به قولش عمل نکرده و پولی پس نداده است.

نماینده دادستان تهران درباره وضعیت ملک جاده مخصوص که هدایتی برای تسویه بدهی با بانک سرمایه روی آن حساب باز کرده، گفت: مالک این ملک هدایتی نیست و مالک اصلی هم حاضر نشده پای کار بیاید.

وی در پاسخ به این سئوال که هدایتی در جلسه دادگاه مدعی شده ملک جاده مخصوص به نام کارمند خودش است توضیح داد: مالک یا فروشنده اصلی ملک، کارمند هدایتی نیست، بلکه هدایتی در مبایعه نامه‌ تنظیم شده با مالک اصلی، نام کارمند خود را به عنوان خریدار نوشته و چون مبلغ معامله به طور کامل به فروشنده پرداخت نشده، فروشنده اصلی حاضر به انتقال نیست.

امیرقهرمانی در پاسخ به این سئوال که جلسه بعدی دادگاه آیا جلسه آخر رسیدگی خواهد بود یا خیر گفت: احتمال دارد جلسه آخر باشد اما بستگی به نظر قاضی دارد.

گفتنی است ، حسین هدایتی که به گفته نماینده دادستان در جلسات دادگاه، اصل و سود بدهی‌اش به بانک سرمایه یک هزار و 500 میلیارد تومان است، به اخلال در نظام اقتصادی کشور متهم شده و این پرونده به جز هدایتی، 10 متهم دیگر دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟