به گزارش رکنا، حسن هانی زاده کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به دوگانگی رفتاری که آمریکا نسبت به ایران در پیش گرفته است، اظهار کرد: روسای آمریکا به خصوص دولت ترامپ نسبت به ملت ایران رفتار کاملا متناقضی را پیش‌رو گرفته اند چرا که دشمنی آشکار محور ترامپ، جان بولتون و مایک پمپئو نسبت به ملت ایران شفاف و واضح است.

وی افزود: فشار‌هایی که از طرف آمریکا اعمال می‌شود به ملت ایران است که با هدف تضعیف دولت صورت می‌گیرد در حالی که هیچ فرقی بین دولت و ملت ما وجود ندارد.

هانی زاده با بیان اینکه رفتار‌های آمریکا کاملا دوگانه بوده و چنین رفتار‌هایی ناشی از همکاری مشترک آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان است، خاطر نشان کرد: آن‌ها برای تحت فشار قرار دادن ملت ایران و مجبور ساختن ما از ادامه مسیری که برای دستیابی به آن هدف گذاری کردیم، دست به هر کاری می‌زنند.

کارشناس مسائل بین الملل تاکید کرد: آمریکا از رهگذر اعمال فشار و تحریم‌ها با هدف جداسازی ملت ایران از دولت استفاده می‌کنند درحالی که جمهوری اسلامی ایران یک نظام مردمی و برگرفته از آرای ملت ایران است.

وی تصریح کرد: تحت هیچ شرایطی نمی‌توان به آمریکا اعتماد کرد٬ به خصوص که دولت ترامپ که ثابت کرد به هیچ یک از تعهدات خود پایبند نیست چرا که خروج آمریکا از برجام نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها شمشیر را از رو بسته اند و قصد به زانو در آوردن ملت ایران دارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟