برخی نمی‌توانند غذا برای فرزندان خود درست کنند. به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی در خطبه‌ دوم نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه رهنمود مقام معظم رهبری کشتی‌ها را از طوفان دریا به ساحل می‌رساند، اظهار داشت: این بیانیه یک تصویر از حکومت دینی است که 40 سال از آن گذشته است، ارتباط آینده به گذشته در آن وجود دارد و اظهار امید، عاطفه و عشق به جوان‌ها در این بیانیه وجود دارد. جز امام زمان (عج) نظیری برای ایشان نمی‌توانید پیدا کنید. این بیانیه از جای دیگر می‌جوشد و یک اکسیر است.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با تأکید بر اینکه بیانیه گام دوم می‌گوید مسأله اول، علم و پژوهش است که جوان‌های ما نباید نمره‌ای درس بخوانند، باید عالم شده و با تجربه شوند، ابراز داشت: مسأله هسته‌ای ما را برجام محدود کرد، سانتریفیوژها محدود شد، سفره‌‌‌ها بزرگ نشد. گفته بودند می‌خواهند هر دو بچرخد اما علم آن وجود دارد. وی همچنین گفت: کشور ما امکانات و ظرفیت بسیاری دارد اما خیانت بعضی‌ها باعث شده زندگی برخی در سختی باشد. برخی نمی‌تواند غذا برای فرزندان خود درست کنند. بیایید یک قیام همه‌‌‌جانبه داشته باشیم و به همسایگان خود برسیم. سعادت دنیا این است که با خدا معامله کنیم.

آیت الله علم الهدی هم در خطبه های نمازجمعه مشهد گفت: در بیانیه گام دوم مشخص شد که ما کجای قضیه هستیم و بعد، راهبرد آینده به عنوان یک سند بالادستی 40 سال آینده‌ای که مسیر را طی کنیم، جلوی ما گذاشتند و آرمان و هدف نهایی در 40 سال دوم را هم برای ما مشخص کردند و آن، ایجاد تمدن نوین اسلامی و ایجاد زمینه‌سازی جهان برای طلوع خورشید حضرت بقیه‌الله (عج) است.

خطیب نماز جمعه این هفته مشهد با بیان اینکه با این هدف و آرمان، هرکسی که از این سند و آرمان تخلفی کند و برخلاف این سند، مسیر، جریان و حزب دیگری را تعیین کرد، خائن به ظهور حضرت امام زمان (عج) است، خاطرنشان کرد: رهبری قدم آخر را مشخص کردند و آن، زمینه‌سازی برای طلوع خورشید ولایت عظما است و اگر مسئولیتی به دست گرفته شود و مسیر عوض شود، شما در مسیر تعجیل فرج خیانت کردید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟