به گزارش رکنا، محمد حسینی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در این باره اظهار کرد: ملت ایران با گذشت ۴۰ سال از تشکیل این نظام، همواره پرشورتر از آرمان‌های انقلاب حفاظت کرده‌اند و به دشمنان اجازه نخواهند داد به این کشور آسیب برسانند و این نگاه مردم به انقلاب و پاسداشت آن پس از ۴۰ سال پیامی معنادار برای جهانیان دارد.

وی تصریح کرد: سیل خروشان حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نشان از بصیرت و درایت این ملت بیدار و هوشیار است که ثابت کرده‌اند با وجود مشکلات و کاستی‌ها هیچگاه در دفاع از آرمان‌های نظام و رهبری عقب‌نشینی نخواهند کرد و در ۴۰ سالگی انقلاب حماسه جاویدان دیگری را خلق و در تاریخ این مرزوبوم ثبت کردند.

این نماینده مردم در خانه ملت با تاکید بر برخورداری این کشور از نعمت ولی‌فقیه و پشتوانه مردمی تصریح کرد: حمایت مردمی و اصول و اعتقادات اسلامی و دینی به رهبری امام عزیز و خلف صالح ایشان رهبر معظم انقلاب موجب شد تا این انقلاب پایه‌گذاری شود و با گذشت چهار دهه از شکل‌گیری این نهضت ملت ایران بار دیگر نشان دادند که نسبت به آرمان‌های نظام و رهبری پایبند هستند.

وی تصریح کرد: ملت ایران در طی این سال‌ها با حضور خود نشان دادند که هیچگاه اجازه ندادند این کشور از مسیر اصلی خود منحرف شود تا دشمنان بتوانند به آرمان‌های این کشور آسیب برسانند. امسال نیز مردم با حضور آگاهانه در صحنه نشان داد که توطئه‌های دشمنان برای آسیب رساندن به این کشور هیچ تأثیری در اراده آهنین ملت ندارد.

حسینی تاکید کرد: حضور شکوهمند ملت ایران در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و گرامیداشت ۴۰ سالگی انقلاب بیانگر تجدید پیمان و بیعت مجدد این ملت با رهبری نظام و آرمان‌های کشور است.

نماینده مردم تفرش در مجلس تاکید کرد: تجربه ثابت کرده است هر زمان حضور مردم در صحنه‌های مختلف نظام را شاهد بودیم توطئه‌های دشمنان نقش بر آب شده است و امروز نیز که کشور با مشکلات اقتصادی و تنگناها مواجه است این حضور مردمی موجب خواهد شد که با موفقیت از این مقطع عبور کرده و پرچم اسلام را به صاحب اصلی انقلاب حضرت امام زمان (عج) برسانیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟