به گزارش رکنا، سیدمهدی مقدسی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در با اشاره به شناخت و درک بالای ایران از اتفاقات بین المللی اظهار کرد: ملت ایران به این درک بالا و شعور سیاسی لازم دست یافتند که حضور معنادار آنها در تمامی عرصه‌ها به ویژه راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پیام عزت و استقلال این ملت در دفاع از آرمان های نظام را به دنیا مخابره خواهد کرد.

وی انقلاب اسلامی را انقلابی مردمی برشمرد و افزود: حضور مردم در صحنه پیام روشن را به دشمنان مخابره می‌کند که همان عقب‌نشینی دشمن از مواضع خود است.

مقدسی تاکید کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دشمنان نظام این پیام را می‌دهد که با گذشت ۴۰ سال از پیروزی این انقلاب باید واقعیت جمهوری اسلامی ایران را بپذیرند و دست از توطئه‌های خود علیه این ملت بردارند چرا که این ملت همواره پایبند به آرمان های نظام اسلامی و رهبری هستند.

وی بیان کرد: دشمنان با تماشای صحنه‌های بی‌بدیل حضور مردم در صحنه در می‌یابند که این ملت هیچگاه از اصول انقلاب کوتاه نخواهند آمد و با جان و دل از انقلابی که به برکت خون مطهر شهدا ایجاد شده است صیانت و پاسداری خواهند کرد.

نماینده مردم اراک در مجلس تصریح کرد: دشمنان با وجود اینکه به عمق وابستگی ملت ایران به نظام و آرمان‌های مقدس این انقلاب واقف هستند، اما همواره به دنبال ناکارآمد نشان دادن این انقلابند که حضور چشمگیر و گسترده مردم در صحنه توطئه‌های آنان را ناکام خواهد گذاشت.

این نماینده مردم در خانه ملت تصریح کرد: این حضور مردم مسئولیت کارگزاران را سنگین‌تر می‌کند و آنان را مجاب می‌کند تا با ارائه خدمات صادقانه و اصلاح ساختاری با افزایش کارآمدی موانع و مشکلات را از سر راه مردم بردارند.

به گفته وی، حمایت و پایداری ملت ایران در صیانت از دستاوردهای نظام اسلامی، مسئولیت کارگزاران نظام را دو چندان خواهد کرد و باید مسئولان با عزم جدی به دنبال حل مشکلات و برآوردن مطالبات این ملت به ویژه حل مشکلات اقتصادی و معیشتی باشند.

مقدسی تصریح کرد: مسئولان به ویژه قوه مجریه در پاسخ به حضور حماسی ملت در ۴۰ سالگی انقلاب با روحیه جهادی و انقلابی گری به دنبال حل مشکلات و برطرف کردن دغدغه‌های مردم باشند.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی از مسئولان خواست از مشکلات مردم غافل نشوند چرا که دوران سختی را از نظر معیشتی سپری می‌کنند و با تلاش و اهتمام جدی بتوان مشکلات مردم را برطرف کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟