به گزارش رکنا، در این پیام آمده است : برادر ارجمند امیر سرتیپ خلبان ستاد عزیز نصیرزاده

فرمانده محترم نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

نیروی هوایی الهی، یک مجموعه سراسر افتخار در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است که خاطره ولایتمداری، بصیرت، شجاعت، پا در رکابی و دشمن ستیزی آنها در صحیفه خداوند سبحان ثبت و همواره در حافظه ملت بزرگ ایران خواهد ماند.

آن نیروی الهی در حمایت از اسلام، انقلاب، نظام و ملت ایران، بسیاری از مدال های افتخار اولین ها و برترین ها را برای خود کسب و حفظ کرده است و با چنین ایمان و روحیه‌ای است که هر روز آن درخشنده‌تر از پیش بوده وخواهد بود. ان‌شاءالله

با درود به روح بلند شهدای عزیز نهاجا، فرا رسیدن 19 بهمن روز نیروی هوایی را به آن برادر عزیز، همرزمان عزیزم در آن نیرو، خانواده های معظم شهدا، جانبازان صبور، آزادگان سرافراز و همه خانواده های فهیم و ارجمند تبریک و تهنیت عرض می کنم و از درگاه خداوند بزرگ برای همگان عزت، سلامتی و توفیق روز افزون خواستارم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران . سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

بنابر این گزارش؛ همچنین امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش و جمعی از فرماندهان عالی رتبه ارتش با حضور در دانشگاه علوم وفنون هوایی شهید ستاری این روز را به فرماندهان، کارکنان و خانواده های نیروی هوایی ارتش تبریک گفتند.

در این مراسم اعضای هیئت رئیسه ارتش، رؤسای سازمان های عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات، رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش، فرماندهان نیروی زمینی، قرارگاه پدافند هوایی حضرت خاتم الانبیاء(ص)، نیروی دریایی، رئیس شورای عالی معیشت آجا، معاون اجرایی و جمعی از معاونین ستاد ارتش نیز حضور داشتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟