به گزارش رکنا، اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور و هیئت همراه مورد استقبال استاندار و مدیران همراه در فرودگاه همدان قرار گرفت تا در سفر یکروزه خود به همدان، به افتتاح و بهره برداری چندین طرح و پروژه مهم صنعتی و تولیدی به استان همدان اقدام کند.

جهانگیری امروز – سه شنبه - در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از چهار نیروگاه خورشیدی، ۲ واحد صنعتی فروسیلیس، یک کارخانه دارو سازی و یک کارخانه فولاد در استان همدان بهره برداری خواهد کرد.

معاون اول رییس جمهور در این سفر با حضور در شهرک صنعتی ویان واقع در شهرستان کبودراهنگ، ضمن بازدید و بهره برداری از واحد صنعتی فولاد راد، ۴ نیروگاه خورشیدی ۷ مگاواتی را به طور همزمان در سطح استان افتتاح خواهد کرد.

جهانگیری در ادامه برنامه‌های این سفر یک روزه، کارخانه هگمتان دارو در شهرستان تویسرکان را افتتاح و سپس از شهرک مبل و منبت در شهرستان ملایر بازدید خواهد کرد.

افتتاح ۲ واحد صنعتی فروسیلیس آذرخش و غرب پارس در شهرستان ملایر و شرکت در جلسه شورای اداری استان که با حضور کارآفرینان، نخبگان و جوانان این استان برگزار خواهد شد از دیگر برنامه‌های معاون اول رئیس جمهور در سفر به استان همدان است.

اسحاق جهانگیری در بدو ورود به فرودگاه همدان اظهار کرد: توفیق داشتم در ایام دهه فجر به استان فرهنگی و تاریخی همدان سفر کنم.

معاون اول رئیس‌جمهور با بیان این‌که «با وجود دشمنی ها، ایران اسلامی در مسیر توسعه است»، گفت: ببیش از یکصد هزار میلیارد سرمایه‌گذاری در کل کشور در حال انجام است.

وی با بیان این‌که استان همدان یک استان با جایگاه بالای فرهنگی، تاریخی و دارای تمدن بزرگی است، تصریح کرد: استان همدان در حوزه های صنعتی، گردشگری و کشاورزی ظرفیت‌های خوبی دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟