به گزارش رکنا، محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا درباره طومارنویسی و فشارها برای لغو سخنرانی علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این کارها سازماندهی ویژه‌ای دارد، همین افرادی که پیامک تهدیدآمیز برای نمایندگان مجلس می‌نوشتند که نباید به ‌FATF رای بدهید، همان‌ها برای اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام هم پیامک می‌دهند. همین آدم‌ها از مردمی که از موضوعات هم بی‌اطلاع هستند در نمازجمعه کرج طومار جمع می‌کنند. همین افراد امام جمعه کرج را تحریک می‌کنند که آن حرف را مطرح کند.

فعال رسانه‌ای اصولگرا در ادامه با تاکید بر سازماندهی شدن اینگونه رفتارها افزود: قطعا اینها از یک منشا مشخصی سرچشمه می‌گیرد و من تقریبا یقین دارم که منشا‌ءهایی به این شکل برای مسئولان امینتی - اطلاعاتی در کشور ما ناشناخته نیست.

مهاجری با تاکید بر لغو سخنرانی رییس‌مجلس در کرج، بیان کرد: اگر جای رییس شورای هماهنگی تبلیغات یعنی آقای جنتی بودم، همان روز جمعه موضوع را پیگیری و روز بعد هم نتیجه را اعلام می‌کردم.

او افزود: اگر قرار است یک امام جمعه برای آقای جنتی و نظام تصمیم بگیرد که آقای جنتی چه کار می‌کنند. استعفا بدهند بروند خانه استراحت کنند تا اینکه اجازه دهند یک امام جمعه در کار ایشان دخالت کنند.

این فعال رسانه‌‌ای همچنین تاکید کرد: از آقای علی‌اکبری که رییس ستاد ائمه جمعه هستند هم این انتظار می‌رود که اگر نمی‌توانند با چنین امام جمعه‌ای برخورد کنند استعفا دهند و بروند منزل تشریف داشته باشند. مگر سال‌ها که منزل بودند اتفاقی برایشان افتاد، حالا هم همان کار را کنند.

مهاجری افزود: با اطلاع می‌گویم تعداد شرکت‌کنندگان نمازجمعه کرج در مقایسه با جمعیت آن بسیار اندک است و برخوردهای امام جمعه یکی از عواملی است که موجب شده روز به روز حضور مردم کم‌رنگ‌تر شود.

او با اشاره به دعوت از لاریجانی برای سخنرانی در کرج بیان کرد: در واقع احتمالا حضور رییس مجلس در مراسم ۲۲ بهمن می‌توانست قدری به اعتبار امام جمعه هم در آنجا اضافه کند، اما متاسفانه برخودی که امام جمعه انجام داده بسیار غیرمسئولانه و از روی گستاخی است.

این فعال رسانه‌‌ای اصولگرا با اشاره به انتخابی بودن پست رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر در این کشور هر فردی که به عنوان امام جمعه منصوب شود، بتواند به فردی که پست انتخابی دارد و مردم او را انتخاب کرده‌اند و اتفاقا رییس قوه مقننه هم هست، با این روش سخیف حمله کند، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

مهاجری با تاکید بر این موضوع که به نظر من حتما باید این موضوع به‌وسیله مسئولان کشور رسیدگی شود، گفت: اگر به این موضوع رسیدگی نشود به صورت یک اپیدمی بیرون می‌آید.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید


منبع: اعتماد آنلاین

آیا این خبر مفید بود؟