به گزارش رکنا، محمودجواد جمالی‌نوبندگانی ، سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز پارلمان ، طی نشست خبری در جمع خبرنگاران با اشاره به نشست اخیر این هیأت اظهار داشت: جلسه امروز – سه شنبه - هیأت با حضور اعضا برگزار شد و ضمن آن مطالبی مطرح شد که شکایات و موارد ارائه شده مورد رسیدگی قرار گرفت.

نماینده مردم فسا افزود: در این جلسه پرونده شکایت شورای نگهبان از محمود صادقی نماینده مردم تهران مطرح شد ، با توجه به اینکه قوه قضائیه درخواست داده بود که درباره 11 شکایت از محمود صادقی مورد بررسی و جمع‌بندی نهایی قرار گیرد ، در همین رابطه ما پرونده نماینده را بررسی کردیم.

سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: 10 مورد شکایت از محمود صادقی را اعضای شورای نگهبان تصمیم‌گیری کرده و مصوبات آن به قوه قضائیه ارسال شده اما درباره شکایت شورای نگهبان مقرر شد صادقی در جلسه بعدی هیأت حضور یافته و مستندات خود را ارائه کند و اگر شهودی هم در این رابطه وجود دارد در این نشست حضور یابند.

جمالی‌نوبندگانی در همین رابطه خاطرنشان کرد: البته در خصوص پرونده مربوط به اینکه درباره برخی کسانی که ادعا می‌کردند عده‌ای می‌توانند در پرونده‌های شورای نگهبان دخالت کنند مواردی مطرح شد و چند نفر از این موضوع شاکی هستند که در حال بررسی هستیم که ببینیم این موضوع صحت دارد یا خیر. در همین رابطه قرار شد محمود صادقی در این جلسه به عنوان یکی از مدعیان این امر حاضر شود.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟