به گزارش رکنا از روابط عمومی نهاجا، این نمایشگاه‌ با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، رییس سازمان هواپیمایی، دبیر شورای عالی مناطق آزاد و نیز برخی وابستگان نظامی کشورهای خارجی در جزیره کیش آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه که روزهای پنجم تا هشتم آذر‌ماه امسال در جزیره کیش در حال برگزاری است،‌ نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، نیروی هوافضای سپاه‌، سازمان هواپیمایی کشوری، انجمن شرکت‌های هواپیمایی، سازمان صنایع هوایی،‌ پژوهشگاه‌های هوایی، مرکز ساخت، تعمیرات و پشتیبانی قطعات هوایی، شرکت هلیکوپتری و دانشکده‌های هوایی و فضایی و هواپیمایی حضور دارند.

‌بنابراین گزارش، این نمایشگاه مهمترین رویداد در صنعت هوایی و فضایی در کشور و منطقه خلیج فارس محسوب می‌شود، این رویداد ۱۸ سال پیش و از سال 2002 در جزیره کیش پایه‌‌گذاری شد و هر دو سال یک بار تکرار می‌شود‌.

گفتنی است، شرکت‌های داخلی و خارجی در حوزه هوانوردی نظامی و غیرنظامی آخرین دستاوردها و تجهیزات صنایع هوایی و هوافضایی را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده و به ارائه دستاوردهای خود می پردازند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟