به گزارش رکنا، متن پیام وزیر اطلاعات به شرح ذیل است:

13 آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی، یاد‌آور درایت و تدابیر آگاهی بخش و دوراندیشانه حضرت امام‌خمینی (ره) به منظور رسوایی و بر ملا نمودن توطئه‌های شیطان Evil بزرگ،‌امریکای جنایتکار است. اینک در چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی جهانیان اذعان نموده‌اند که انقلاب به درجه‌ای از بلوغ و توانایی رسید‌ه که یک تنه ابهت پوشالی استکبار را فرو ریخته و ملت‌های مظلوم و تحت ستم را به حرکت‌های آزادی‌ خواهانه رهنمون می‌گرداند، تا آنجا که خیزش‌ها و جنبش‌های اسلامی یکی پس از دیگری با الهام از این اقدام قهرمانانه به هماوردی و استکبار ستیزی بپا خیزند و با بهره‌مندی از اندیشه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) بیداری ملت‌های اسلامی را رقم بزنند.

اینک مفتخریم که در سایه سار تدابیر خردمندانه ی مقام معظم رهبری (حفظه الله) توانسته‌ایم موازنه‌های سست بنیان شیطان بزرگ را درهم ریخته و تعریفی نوین با تکیه بر ارزش‌های والای اسلامی به منصه‌ی ظهور بگذاریم.

امسال در شرایطی این روز تاریخی را گرامی می‌داریم که امریکای سلطه‌گر با تمام توان شیطانی و با بهره‌مندی از اعوان و انصار بی‌هویت و مزدور منطقه‌ای خود، این روز تاریخی را بعنوان آغاز تحمیل دور جدید تحریم‌های غیر انسانی و غیر حقوقی قرار داده و با گستاخی و بی‌شرمی هر چه تمامتر کمر همت بر شکست این نظام الهی و کینه توزی با مردم همیشه در صحنه بسته است.

نظامی که به مدت چهار دهه با اتکا بر خداوند قادر متعال، رهبری دوراندیش و حمایت بی‌دریغ ملت قهرمان ایران اسلامی، مقابل گردن‌کشی‌ها و زیاده‌خواهی‌ها، همچون کوهی سترگ، محکم و مقاوم ایستاده و یقیناً این دسیسه نیز همچون توطئه‌های قبل سرنوشتی جز شکست، رسوایی و سرافکندگی برای دشمنان کینه توز در پی نخواهد داشت.

اینجانب با گرامی داشت روز 13 آبان، سال‌روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، سالگرد تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه و روز دانش آموز را ارج نهاده، به روان پاک و پرفتوح آن امام راحل، شهدای دانش آموز درود می‌فرستم و از درگاه خداوند منان توفیق ادامه و پاسداری راه شهدا تحت رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای (حفظه الله) و موفقیت روز افزون ملت بزرگ ایران را آرزومندم.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

آیا این خبر مفید بود؟