به گزارش رکنا، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه احتمالاً دولت اسامی وزرای پیشنهادی خود برای وزارتخانه‌های اقتصاد و تعاون، کار و رفاه اجتماعی را فردا به مجلس ارائه کند، گفت: قرار بود پیش از سرکشی نمایندگان به حوزه‌‌های انتخابیه دولت، اسامی وزرای پیشنهادی را به مجلس ارائه کند.

وی ادامه داد: در گفت‌وگویی که علی مطهری نایب رئیس مجلس با محمود واعظی داشت، قرار بر این شد، دولت 29 مهر پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه، این لیست را ارائه کند.

نماینده مردم مشهد در مجلس تصریح کرد: براساس سخنانی که بین نایب رئیس مجلس و رئیس دفتر رئیس‌جمهور انجام شد، در هیئت رئیسه تصمیم گرفته شد تا مجلس در هفته آینده که اربعین امام حسین(ع) را پیشرو داریم جلسه علنی داشته باشد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس با بیان اینکه اخیراً حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور مصاحبه‌ای مشکوک با یکی از رسانه‌ها انجام داده و اعلام کرده در زمان مقرر اسامی وزرای پیشنهادی را به مجلس ارائه می‌کند، افزود: این اظهار نظر معاون پارلمانی رئیس‌جمهور اگر صحت داشته باشد باید منتظر معرفی وزرای پیشنهادی در اواسط آبان و اوایل آذرماه باشیم.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

آیا این خبر مفید بود؟