خبر ویژه :

محسنی اژه ای در ارومیه مطرح کرد؛

سیاسی کدخبر: 423773 ارسال پرینت 5

رکنا: معاون اول قوه قضائیه گفت: دشمن معیشت و اقتصاد مردم و جنگ روانی را هدف قرار گرفته است و همه دستگاه‌ها، مسوولان و متولیان امر باید در مسیر مبارزه و تقویت تولید داخلی هماهنگ و همراه باشند.

به گزارش رکنا، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضائیه صبح امروز – سه شنبه - در آیین تکریم معارفه رییس کل دادگستری آذربایجان غربی با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت:نیروی انتظامی جزو نهادهای بالنده در سال های اخیر است.

معاون اول قوه قضائیه با انتقاد از توهین ترامپ Trump به برخی کشورهای عربی افزود: از توهین های رییس جمهور آمریکا نسبت به برخی کشورهای عربی خوشحال نیستم و این در شأن جامعه اسلامی نیست.

وی با بیان اینکه دشمن اقتصاد و معیشت و جنگ روانی را هدف قرار داده است اظهارداشت: من به همکاران پیشنهاد می کنم صبر داشته باشند و با آرامش و احترام با مردم برخورد کنند.

معاون اول قوه قضائیه در ادامه با اشاره به جایگاه مهم قضات تاکید کرد: قضات پیوسته باید به یاد خدا باشند و از قرآن، نماز، پیامبر و دعا استمداد طلب کنند.

محسنی اژه‌ای گفت: کار قضاوت Judgment سخت است و با امکانات کم، تجهیزات ناقص، توقع بحق مردم، نیروی انسانی کم باعث ایجاد مشکلات زیادی در حوزه قضایی شده است و ضروری است سایر دستگاه‌ها به این حوزه کمک کنند.

وی با بیان اینکه تسریع در اجرای احکام باید در دستور کار قرار گیرد و احکام را زودتر اجرا بکنید عنوان کرد:جا دارد از زحمات همه سربازان گمنام وزارت اطلاعات، ضابطان قضایی، سازمان اطلاعات سپاه و همه نیروهای که به قوه قضائیه کمک کنند تشکر کنم.

اژه‌ای خواستار تقویت اطلاع رسانی در حوزه دستگاه قضایی استان شد و گفت: الان به عنوان مثال یک محموله کشف و به افکار عمومی اطلاع رسانی می شود و اما بعد از یکسال نتیجه این برخورد و دستگیری در اختیار مردم قرار می گیرد و این روند باید اصلاح شود.

معاون اول دستگاه قضا در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به قضات با بیان اینکه قرارهای صادره متناسب باشد افزود: دشمن معیشت و اقتصاد مردم و جنگ روانی را هدف قرار گرفته است و همه دستگاه‌ها، مسئولان و متولیان امر باید در مسیر مبارزه و تقویت تولید داخلی هماهنگ و همراه باشند.

محسنی اژه ای با بیان اینکه مسئولان دستگاه قضایی در کمک به اشتغال، تولید و اقتصاد باید پیشگام باشند و زمینه های تسهیل این مهم را فراهم آورند گفت: از این فضای مجازی که آسیب های جدی دارد باید خیلی مراقبت کرد.

گفتنی است ، سخنگوی قوه قضائیه به منظور شرکت در آیین تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی دیشب وارد ارومیه شد.

حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای دوشنبه شب با استقبال استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان استانی از طریق فرودگاه بین المللی ارومیه وارد استان شد.

حضور در مراسم تودیع ومعارفه رئیس کل دادگستری و دیدار با مقامات آذربایجان غربی از برنامه های سخنگوی قوه قضائیه در ارومیه است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها