به گزارش رکنا، حسینعلی حاجی‌دلیگانی در اخطاری گفت: از تاریخ ۸ اردیبهشت‌ماه تاکنون شورای عالی هماهنگی امور اقتصادی در کشور تشکیل شده و سه ماه از این زمان می‌گذرد ولی در جامعه آثار آن را کمتر می‌بینیم. اطلاعاتی از این جلسات و تصمیمات گرفته شده در اختیار مجلس گذاشته شود.

وی افزود: صرف نظر از گرانی‌ها این عدم ثبات اقتصادی توان تصمیم‌گیری را از صاحبان مراکز تولیدی و ارائه‌دهندگان خدمات سلب کرده است این به معنی تعطیلی خرید و فروش در جامعه است. این موضوع به معنای ایجاد احتکار است. باید در یک جا قیمت را تعیین کرد افراد هر روز تبلیغ می‌کنند که قیمت سکه تا کجا پیش خواهد رفت؟

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هیچ کسی کالای خود را به فروش نمی‌رساند و افراد توان خرید کالایی را هم ندارند. شاغلین نمی‌توانند مایحتاج خود را خریداری کنند و آنها هم که شغلی ندارند وضعیت نابسامانی دارند. همه این موارد شأن مجلس شورای اسلامی را زیر سوال می‌برد.

مسعود پزشکیان خطاب به وی در خصوص اعلام گزارشات شورای هماهنگی امور اقتصادی گفت: موضوع را بررسی می‌کنیم اگر لازم شد موارد را در مجلس شورای اسلامی گزارش می‌دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟