مدیرکل زندان های استان تهران:

کدخبر: 388709 ارسال پرینت 3

رکنا : مدیرکل زندان های استان تهران گفت: نیکوکاران روزه دار استان تهران، ۸۲ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد را آزاد کردند.

به گزارش رکنا ، مصطفی محبی در خصوص آزادی زندانیان جرایم غیر عمد گفت : با دعوت و فراخوان برای آزادی Freedom و بازگشت زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد بر سر سفره های سرد افطار خانواده هایشان، نیکوکاران با تاسی از امیر مومنان علی (ع) در احسان و نیکی، آستین همت بالا زده و ۸۲ نفر را تا این لحظه آزاد کردند.

مدیر کل زندان‌ها و نایب رییس هیات امنای نمایندگی ستاد دیه استان تهران اظهار کرد: بخش توسعه منابع اقتصادی و انسانی بیمه دی، نیز با بررسی خلاصه پرونده زندانیان واجد شرایط و پرداخت ۷۸ میلیون تومان، بدهی هفت نفر را پرداخت کرد تا لبخند شادی بر صورت کودکان این نان آوران خانواده بنشاند.

وی افزود: نیکوکاران روزه دار تهرانی با مراجعه به غرفه نمایندگی ستاددیه در بوستان گفت‌وگو، کمک‌های مالی شایانی کردند و حتی مادری با بخشیدن النگویش و دختر ۸ ساله ای با اهدای تنها طلایش که یک جفت گوشواره بود، در این فراخوان احسان شرکت کردند.

محبی ادامه داد: زوج جوانی نیز پس انداز ۲۳۴ میلیونی خود را در این غرفه برای آزادی ۱۳ نفر اختصاص دادند.

وی تاکید کرد: غرفه نمایندگی ستاد دیه استان تهران در طبقه دوم نمایشگاه کمیته امداد امام خمینی(ره) بوستان گفتگو تا پایان ماه مبارک رمضان، آماده دریافت کمکهای خیرین است.

محبی درادامه اظهار کرد: مردم می توانند طی سال با مراجعه حضوری به محل نمایندگی واقع در خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲، طبقه سوم و یا سایت به نشانی www.tehipro با نحوه واریز کمکها آشنا شوند. شماره حساب ۱۴۱۴ بانک تجارت و یا با شماره گیری # 733 * 1414 * از طریق تلفن همراه، در این امر نیک مشارکت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها