به گزارش گروه سیاسی رکنا، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروی های مسلح با حضور در قرارگاه منطقه ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش، از رزمایش یگان های منتخب نیرو مخصوص واکنش سریع تیپ 25 و گردان متحرک هجومی تیپ 41 نیروی زمینی ارتش با محوریت عملیات رهایی گروگان، حرکات رزمی و آمادگی هجومی بازدید به عمل آورد.

وی در این بازدید گفت: از رویکرد هوشمندانه امیر موسوی فرمانده کل ارتش، فرمانده نیروی زمینی ارتش و سایر فرماندهان ارتش تشکر می‌کنم که هنگامی که دشمن سپاه را گروه تروریستی معرفی کرد و تصمیم گرفت تحت تحریم قرار دهد، سکوت نکرده و همه یگان‌ها در ارتش و سپاه با برپایی مراسم وحدت و یکدلی، دست در دست هم وحدت‌شان را نشان دادند.

رئیس ستاد کل نیروی های مسلح تصریح کرد: این اوج بصیرت و هوشمندی ارتش جمهوری اسلامی ایران است و جای قدردانی دارد، وحدتی که در دل ارتشی‌ها و سپاهی‌ها وجود دارد باید عیان شود تا مردم به این وحدت و برادری دلگرم شوند. تحریم‌هایی که امروز علیه جمهوری اسلامی ایران در حال اجرا شدن است، هدفش ایجاد جدایی بین مردم و نیروهای مسلح است؛ دشمن می‌خواهد مردم زندگی راحت اما در ذلت را جایگزین زندگی عزتمندانه اما مواجه با تحریم اقتصادی کنند. اما مردم همیشه دشمن را نا امید کرده‌اند.

باقری افزود: مردم، احزاب مختلف و جریان‌های سیاسی ما با سلیقه‌های گوناگون سیاسی، وقتی نام انقلاب، سپاه، بنیه دفاعی، و فعالیت‌های منطقه‌ای جمهوری اسلامی به میان آمد همه به میدان آمدند و وحدت و یکپارچگی را به رخ دشمنان کشیدند.

وی خاطر نشان کرد: ملت به طور یکپارچه و با وحدت کامل، پشت سر رهبری عزتمندانه ایستاده و دست از انقلاب و نظام و اسلام برنمی دارد، این برای دنیا کاملا معنا دارد. ما به وجود چنین ملت و رهبری افتخار می‌کنیم.

سردار باقری خطاب به کارکنان قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: الحمدالله امروز شاهد هستیم وضعیت امنیتی منطقه شمال غرب با همت و تلاش شما عزیزان در وضعیت بسیار مطلوبی است، عمده ماموریت ما در این حضور رسیدگی به وضعیت امنیتی منطقه شمال غرب بود که به حمد الله همه شاخص‌های امنیتی مطلوب و قابل قبول است و امنیت این منطقه که دشمنان برای نا امن کردن آن بسیار سرمایه گذاری کردند در سطح امنیت استان‌های مرکزی ما است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟