خبر ویژه :

سیاسی جهان کدخبر: 315465 ارسال پرینت 9

رکنا: رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر در حملاتی علیه رسانه‌های خبری در پیامی در توئیتر اخبار منتشر شده علیه جان کلی مبنی بر اینکه وی نفر بعدی در کاخ سفید است که استعفا می‌دهد را شدیدا مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش گروه سیاسی رکنا: به نوشته روزنامه هیل، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در دو پیام توئیتری در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر استعفای احتمالی جان کلی، رئیس دفتر کاخ سفید در آینده نزدیک، رسانه‌های منتشر کننده این اخبار را بی صداقت (دروغگو) و جعلی نامید.
وی در توئیتر نوشت: رسانه‌های جعلی دوباره وارد کار شدند. این بار رسانه‌های جعلی تلاش می‌کنند که یکی از بهترین انسان‌هایی که من می‌شناسم با بیان اینکه وی قرار است به زودی استعفا دهد را مورد هدف قرار دهند.
او افزود: این داستان به طور کلی توسط رسانه‌های دروغگو منتشر شده است. وی کار فوق العاده‌ای برای من و از همه مهمتر برای آمریکا انجام می‌دهد.
این پیام‌های توئیتری ترامپ Trump در پی انتشار گزارشی مبنی بر اینکه روابط میان ترامپ و کلی در این اواخر دچار تنش شده و معمولا دو طرف با یکدیگر دعوا می‌کردند. انتشار یافته‌اند.
براساس این گزارش یک منبع اعلام کرد که جان کلی شغل خود را دوست ندارد و تنها این کار را به عنوان یک وظیفه برای کشور انجام می‌دهد.
ترامپ تاکنون بارها از جان کلی در برابر رسانه‌ها دفاع کرده است.
ترامپ به تازگی در جمع خبرنگاران در کاخ سفید اعلام کرد: جان کلی یکی از بهترین افرادی است که من تاکنون با آنها کار کرده‌ام‌. وی کار خود را به بهترین نحو انجام می‌دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها