خبر ویژه :

سیاسی مجلس کدخبر: 315437 ارسال پرینت 5

رکنا: اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را در جلسه علنی امروز قرائت کرد.

به گزارش گروه سیاسی رکنا، متن این تذکرات به شرح زیر است:
* ناهید تاج الدین نماینده اصفهان، زهرا ساعی و زهرا سعیدی نمایندگان تبریز و مبارکه به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: مقررات گذاری و انجام تمهیدات لازم جهت ارائه خدمات ویژه به نابینایان.
قاضی Judge پور، امیرآبادی، محجوب، فرهنگی، رنجبرزاده، خاتمی، خجسته و ابوترابی به وزیر جهاد کشاورزی: تسریع در پرداخت پول گندم کاران و سود دیرکرد و تاخیر آن.
*مجید کیان پور نماینده دورود و ازنا به وزیر جهاد کشاورزی: تعیین تکلیف مابقی طلب گندم کشاورزان.
* نورمحمد تربتی نژاد نماینده گرگان به وزیر صنعت، معدن و تجارت: نسبت به پرداخت بهای توتون خریداری شده از کشاورزان گلستان تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.
* قاضی پور و محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به رییس جمهور: تسریع در معرفی وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و نیرو.
* قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه به وزیر ورزش: متاسفانه به‌کارگیری مدیران ناکارآمد در پست های مدیریتی باعث تفرقه و تضعیف بین بدنه این وزارت‌خانه شده است.
*بشیر خالقی نماینده خلخال به وزیر صنعت: علت عدم دعوت از مدیر شهرک صنعتی خلخال به جلسه استانی با حضور معاون وزیر.
* بیرانوندی نماینده خرم آباد به رییس جمهور: تسریع و تعجیل در احیای سازمان ملی جوانان.
* ولی ملکی نماینده مشکین شهر به وزیر جهاد کشاورزی: بیش از 4 ماه از خرید گندم کشاورزان سپری شده است، نسبت به پرداخت سریع پول اقدام شود.
* حسن سلیمانی نماینده کنگاور به وزیر راه: تسریع در تامین اعتبار مورد نیاز دو بانده کردن کنگاور به تویسرکان.
* شهاب نادری نماینده اورامانات به اتفاق مجمع نمایندگان استان به وزیر کشور: تسریع در تامین قیر رایگان شهرداری های استان کرمانشاه.
* فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب و حسن سلیمانی نماینده کنگاور به رئیس جمهور: رسیدگی به ناکارآمدی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور برای رفع مشکل آبرسانی روستایی.
* امیرآبادی، قاضی پور و فرهنگی به وزیر آموزش و پرورش: لزوم بازنگری و الحاق مجدد نام و تصویر دریاچه ارومیه به کتب درسی دانش آموزان.
* ادیانی نماینده قائم شهر به رییس جمهور: لزوم تسریع در تدوین آیین نامه قراردادهای مهم نفتی که 6 سال تاخیر بلاوجه است.
* بهرام‌نیا نماینده نهاوند به رییس جمهور: متاسفانه آب‌های مصرفی دامداران واحدهای سبک و سنگین یکسان محاسبه می شود تقاضا داریم نسبت به تفکیک این گونه واحدها دستور اقدامی سریع صادر شود.
* سیدمصطفی ذوالقدر نمیانده میناب و سیده‌فاطمه ذوالقدر نماینده تهران به وزیر آموزش و پرورش: دستور فوری برای رسیدگی به وضعیت مدارس جاسک، سیریک، بشاگرد و میناب.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها