خبر ویژه :

داغ ترین ها کدخبر: 315377 ارسال پرینت 5

رکنا: نائب رئیس مجلس تاکید کرد که بسته بودن دفاتر نمایندگان در روزهای جلسه علنی مصوبه هیات رئیسه نیست و قطعا هیات رئیسه این موضوع را پیگیری می‌کند.

به گزارش گروه سیاسی رکنا، مسعود پزشکیان در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس، در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر در خصوص چرایی بسته بودن دفاتر نمایندگان در روز گذشته گفت: این موضوع مصوبه هیات رئیسه نیست ولی ما قطعا آن را پیگیری می کنیم چون مجلس پناهگاه مردم است و باید جوابگوی آنها باشد.
نماینده شاهین شهر در بیان تذکر خود با استناد به بند ۱۱ ماده ۲۴ آئین نامه داخلی مجلس درباره لزوم رعایت حفظ شون مجلس گفت: روز گذشته دفاتر نمایندگان به روی مردم بسته بود، حال اینکه این جا خانه ملت است و مردم از نقاط مختلف کشور به اینجا می‌ایند تا با نمایندگانشان صحبت کنند.
وی با طرح این پرسش که این تصمیم براساس چه منطقی گرفته شده است، گفت: روز گذشته مردم وقتی با درهای بسته مواجه شده‌اند در مقابل مجلس تجمع کرده بودند و گلایه داشتند که چرا درهای مجلس به روی آنها بسته است. اینگونه تصمیمات خلق الساعه به نفع مجلس نیست و با شان مجلس همخوانی ندارد.
حاجی دلیگانی در پایان گفت: اگر ادعا می کنم که عصاره ملت و نماینده مردم هستیم نباید چنین کارهایی را انجام دهیم . حداقل باید از قبل اطلاع رسانی شود نه اینکه بنری جلوی مجلس نصب شود با این محتوا که در روزهای جلسه علنی دفاتر نمایندگان بسته است، اگر این موضوع مصوبه هیات رئیسه است،‌باید آن را لغو کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها