کدخبر: 315248 ارسال پرینت 13

رکنا: کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا با وزیر دفاع و رئیس ستاد ارتش این کشور گزینه‌های در دسترس آمریکا، برای مواجهه با کره شمالی را بررسی کرده است.

به گزارش گروه سیاسی رکنا، کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد: بررسی و گفت‌وگوی دونالد ترامپ Trump با جیمز ماتیس، وزیر دفاع و جوزف دانفورد، رئیس ستاد ارتش آمریکا بر گزینه‌های ایالات متحده برای پاسخ به هرگونه دشمنی از جانب کره شمالی بوده است و اینکه اگر لازم باشد این گزینه‌ها برای توقف تهدیدهای هسته‌ای کره شمالی علیه ایالات متحده و هم‌پیمانانش در دستور کار قرار گیرد.
در بیانیه کاخ سفید اشاره‌ای نشده که آیا نشست ترامپ با فرماندهان ارشد کشورش، به این معناست که بحران کره شمالی بغرنج‌تر شده یا خیر.
روز شنبه ترامپ در توئیتی جنجالی گفت که تنها یک چیز در تعامل با کره شمالی تاثیرگذار است. اشاره او به گزینه نظامی بوده که واکنش پیونگ یانگ و مسئولان کشورهای مختلف را در پی داشت.
ترامپ شامگاه پنجشنبه با فرماندهان ارشد ارتش آمریکا و مسئولان نظامی این کشور دیدار کرد که گفته شده به بررسی پرونده ایران و کره شمالی اختصاص داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها