خبر ویژه :

داغ ترین ها کدخبر: 315241 ارسال پرینت 3

رکنا: عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای افزایش و اتحاد میان گروه ها و جناح های سیاسی، نشست هم اندیشی فعالان سیاسی و نمایندگان فراکسیون های اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل مجلس به همت این فراکسیون برگزار می شود.

به گزارش رکنا، فاطمه ذوالقدر، عضو فراکسیون امید مجلس اظهارکرد: در جلسه امروز فراکسیون امید مجلس که با حضور محمدرضا عارف و اعضای این فراکسیون برگزار شد بر گفتمان ملی و افزایش تعامل و اتحاد میان گروه های مختلف تاکید شد.
وی افزود: در این جلسه مقرر شد در راستای افزایش و اتحاد میان گروه ها و جناح های سیاسی، نشست هم اندیشی از سوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی برگزار شود.
عضو فراکسیون امید مجلس یادآور شد: در این نشست قرار است تمامی فعالان سیاسی و نمایندگان فراکسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی اعم از اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل شرکت کنند.
ذوالقدر ادامه داد: این نشست با هدف افزایش تعامل میان جناح های مختلف اصولگرا، اصلاح طلب و معتدل در راستای حفظ منافع ملی برگزار می شود.
وی همچنین گفت: برای تعیین زمان و جزییات دقیق این نشست کمیته ای از سوی فراکسیون امید مجلس تشکیل می شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها