خبر ویژه :

داغ ترین ها کدخبر: 315241 ارسال پرینت 3

رکنا: عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای افزایش و اتحاد میان گروه ها و جناح های سیاسی، نشست هم اندیشی فعالان سیاسی و نمایندگان فراکسیون های اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل مجلس به همت این فراکسیون برگزار می شود.

به گزارش رکنا، فاطمه ذوالقدر، عضو فراکسیون امید مجلس اظهارکرد: در جلسه امروز فراکسیون امید مجلس که با حضور محمدرضا عارف و اعضای این فراکسیون برگزار شد بر گفتمان ملی و افزایش تعامل و اتحاد میان گروه های مختلف تاکید شد.
وی افزود: در این جلسه مقرر شد در راستای افزایش و اتحاد میان گروه ها و جناح های سیاسی، نشست هم اندیشی از سوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی برگزار شود.
عضو فراکسیون امید مجلس یادآور شد: در این نشست قرار است تمامی فعالان سیاسی و نمایندگان فراکسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی اعم از اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل شرکت کنند.
ذوالقدر ادامه داد: این نشست با هدف افزایش تعامل میان جناح های مختلف اصولگرا، اصلاح طلب و معتدل در راستای حفظ منافع ملی برگزار می شود.
وی همچنین گفت: برای تعیین زمان و جزییات دقیق این نشست کمیته ای از سوی فراکسیون امید مجلس تشکیل می شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر