داغ ترین ها کدخبر: 315240 ارسال پرینت 4

رکنا: یک نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برجام یک توافق بین‌المللی بوده و دور از ذهن است که آن را رها کنند.

به گزارش گروه سیاسی رکنا، محمدرضا بادامچی با اشاره به اظهارات ترامپ Trump و آمریکا در مورد برجام، گفت: سیاست‌مداران کشورمان از جمله وزارت امور خارجه در تلاش هستند تا برجام لطمه نخورد، گرچه ترامپ تهدیدهایی را مطرح کرده اما بعد از اظهار نظر ترامپ ۶۰ روز در سنا باید بررسی و سپس نهایی شود، لذا فرصتی است که بیشتر تلاش کرده و اجازه ندهیم برجام لطمه نخورد.
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان این که به بعد از برجام فکر کردن از الان زود است، تاکید کرد: در واقع بعد از اظهارنظر ترامپ دو ماه فرصت وجود دارد تا همه جانبه تلاش کرده و با انسجام و تلاش داخلی بتوانیم گفت‌وگوهای بیرونی را تقویت کنیم.
وی همچنین بیان کرد:‌ موضع اروپایی ها در مورد گفته‌های ترامپ در افکار عمومی جهان به ویژه نخبگان داخلی آمریکا تاثیر بسزایی دارد امیدواریم بتوانیم با اجماع از موقعیت برجام خوب دفاع کنیم.
این نماینده اصلاح طلب مجلس در ادامه گفت: تاکنون که اکثریت تاثیرگذار در اروپا به ویژه رییس اتحادیه اروپا طرفدار برجام هستند لذا دور از ذهن است که این‌ها بتوانند برجام را رها کنند زیر ا برجام یک توافق بین‌المللی است و تنها متعلق به ایران نیست.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها