سیاسی مجلس کدخبر: 300372 ارسال پرینت 14

رکنا: یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه اصلی حامیان تروریسم حذف فیزیکی عناصر کارآمد و تاثیرگذار در جامعه اسلامی است.

رکنا سیاسی: محمدابراهیم رضایی به‌مناسبت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر با تاکید بر اینکه هدف طراحان اقدامات تروریستی‌ و حامیان آنها براندازی طراحان فکری نظام است، افزود: دنیای تروریسم به خیال خود می‌تواند در عملی کردن یکی از اهداف خود با انجام اقدامات مذبوحانه تروریستی حرکتی که توسط افراد نخبه و تاثیرگذار جامعه شکل می‌گیرد را متوقف و با حذف فیزیکی آنان خلاءهای جدی در ارکان کشور ایجاد کند.

وی بیان کرد: وقتی تاریخ انقلاب اسلامی را ورق می‌زنیم خواهیم دید که اقدامات تروریستی نه تنها نتوانسته خلاء جدی در ارکان حساس کشور ایجاد کند، بلکه موجب هوشیاری و بصیرت مردم شده است تا جایی که به برکت خون مطهر قربانیان حوادث Accidents تروریستی درخت انقلاب تنومندتر شده و رشد این درخت قدرتمند با شتاب بیشتری رو به جلو ادامه داشته و تروریست‌ها را در عملی کردن توطئه‌های شوم خود ناکام کرده است.

نماینده مردم خمین در خانه ملت تاکید کرد: انقلاب اسلامی با هدف استقرار حاکمیت دینی، استقلال Esteghlal و خودباوری به پیروزی رسید و با هدایت امام و حمایت مردم شکل گرفت و خودباوری را به جوانان این مرزوبوم هدیه داد که ثمره و برکات این دستاوردها استقلال همه جانبه در تمامی ابعاد قابل مشاهده است و این موضوعی است که تروریست‌ها را عصبانی کرده و آنان را برای فروکش کردن عصبانیت به تحرکات مذبوحانه تروریستی در طول انقلاب وادار کرده است.

وی از آمریکا و اسرائیل به عنوان اصلی‌ترین حامیان تروریسم یاد کرد و افزود: این اقدام وحشیانه و دور از انسانیت، خطرناک‌ترین تهدید بین‌المللی محسوب می‌شود و تهدیدی جدی برای برقراری امنیت و صلح در جهان است که متاسفانه با حمایت آمریکا و اسرائیل و کشورهای مرتجع عربی در منطقه صورت می‌گیرد.

رضایی ادامه داد: هشتم شهریورماه سال ۱۳۶۰ یادآور حاثه تلخ یک عملیات کم سابقه تروریستی است که در این حادثه Incident دو یار دیرین امام و انقلاب اسلامی شهیدان رجایی و باهنر به عنوان رئیس جمهور و نخست وزیر کشورمان و تنی چند از نیروهای انقلابی و همراهان این عزیزان توسط عناصر ضد انقلاب با هدف به زانو درآوردن نظام نوپای اسلامی و مقابله با اراده ملی به شهادت رسیدند، اما به یاری خدا و هوشیاری این ملت چنین تحرکاتی ذره‌ای در اراده مردم در دفاع از آرمان‌های نظام اسلامی تاثیر نداشت.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره قربانی حرکات تروریستی توسط عناصر معاند انقلاب وابسته به سیستم‌های جاسوسی و مستکبران عالم بوده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها