سیاسی کدخبر: 290405 ارسال پرینت 17

رکنا: برخی تلقین می کردند رای روحانی ناشی از هراس روی کار آمدن دیگر کاندیداها بوده اما رای به موفقیت ایشان بود. ما به عنوان حزب نباید دنبال احساس مردم باشیم.

رکنا سیاسی: ما می دانستیم که آقای روحانی یک اصولگرای میانه رو است و در ارزیابی حرکت تردیدی نیست که ما موفق شدیم و می دانیم سال ۹۲ کابینه ایشان فراجناحی بود اما به خاطر انتظارات و تبلیغات، بعضی گفتند دولت موفق نبوده است با این حال وقتی چالش تغییرات ملموس راه افتاد، بسیاری دیدند که این نا امیدی ناشی از تبلیغات صدا و سیما و رسانه های مخالف است.

دبیرکل حزب اتحاد ملت تاکید کرد: برخی تلقین می کردند رای روحانی ناشی از هراس روی کار آمدن دیگر کاندیداها بوده اما رای به موفقیت ایشان بود. ما به عنوان حزب نباید دنبال احساس مردم باشیم.

او کابینه روحانی را یک کابینه خوب ارزیابی کرد و گفت: ما باید دنبال عملکرد اصلاح طلبانه باشیم، چنانچه واعظی اصولگرا ترین وزیر بود اما کارنامه موفقی داشت و با افزایش پهنای اینترنت و ممانعت از فیلترینگ، زمینه ساز پیروزی روحانی شد

عملکرد رحمانی فضلی نیز عملکرد خوبی بود و حزب اتحاد ملت در همین وزارت کشور مجوز فعالیت گرفت.

او درادامه گفت: درباره افراد کابینه نباید به روحانی فشار بیاوریم و گاهی عملکرد استانداران اصلاح طلب هم ضعیف بوده است، به گونه ای که استاندار اصفهان عملکرد ضعیفی داشت و از سوی اصلاح طلبان معرفی شده بود و باید ما دنبال عملکرد اصلاح طلبانه باشیم و روی افراد اصرار نکنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر