سیاسی کدخبر: 290390 ارسال پرینت 26

رکنا: نایب رئیس اول مجلس حضور ۱۰۵ هیات خارجی در مراسم تحلیف ریاست جمهوری را خنثی شدن تلاش ترامپ برای انزوای ایران خواند.

رکنا سیاسی: مسعود پزشکیان با اشاره به برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری با 105 هیات خارجی، اظهار داشت: 19رئیس مجلس، 8 رئیس جمهور، 8 معاون رئیس جمهور و نخست وزیر، 34 فرستاده ویژه، نزدیک 14 رئیس گروه دوستی و 3 رئیس کمیسیون مجالس در مراسم تحلیف رئیس جمهور حضور دارند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: حضور این افراد باعث می شود ارتباط ایران با کشورهای حاضر در مراسم بهتر شود، در مراسم تنفیذ هم مقام معظم رهبری تاکید کردند ارتباطات با دنیا قوی تر شود، این حضور یعنی ایجاد ارتباط، صمیمیت بیشتر بین جمهوری اسلامی و کشورهای دیگر.

وی تاکید کرد: حضور 105 هیات خارجی در تهران برای مراسم تحلیف طبیعتا باعث افزایش و تقویت ارتباطات خارجی می شود و جایگاه جمهوری اسلامی را در مقابل کشورهای آمریکا بالا می برد و تلاش ترامپ Trump و همپیمانانش که می خواهند ایران منزوی شود را تا حد زیادی خنثی می کند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور فدریکا موگرینی رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف اظهار داشت: این حضور نشان می دهد که اروپا در حد بالایی با ایران همراه است و تعهد اروپایی ها در مقابل برجام را تقویت می کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر