خبر ویژه :

سیاسی جهان کدخبر: 283904 ارسال پرینت 12

رکنا: رئیس جمهور آمریکا درباره دیدار پسرش با وکیل روس اعلام کرد: این سیاست است!

رکنا سیاسی: «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا با انتشار پیامی به اخبار منتشره درباره ماجرای دیدار ماه ژوئن سال ۲۰۱۶ میان وکیل روس و پسر ارشدش واکنش نشان داد.

رئیس جمهوری آمریکا در این باره نوشت: بیشتر سیاستمداران حاضرند در دیداری مشابه آنچه دونالد جونیور ترامپ Trump در آن شرکت کرده بود، حضور پیدا کنند تا درباره رقیب اطلاعات کسب کنند.

وی ادامه داد: این سیاست است!

لازم به ذکر است، «جی سکولو» یکی از اعضای تیم حقوقی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا روز گذشته در مصاحبه با برنامه «این هفته» شبکه «ای‌بی‌سی» گفته بود که سرویس‌های محرمانه پوشش امنیتی نشست ژوئن ۲۰۱۶ میان وکیل روس و پسر ارشد ترامپ را بر عهده داشته و حاضرانِ این نشست را مورد بررسی قرار داده بودند.

خبری که امروز توسط «میسون برایمن» (Mason Brayman) سخنگوی سرویس محرمانه آمریکا تکذیب شد.

شبکه تلویزیونی «سی‌اِن‌اِن» ساعاتی پیش اعلام کرد که «میسون برایمن» سخنگوی سرویس محرمانه آمریکا در پاسخ به اظهارات روز گذشته «جی سکولو» ( Jay Sekulow) یکی از اعضای تیم حقوقی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور این کشور مبنی بر آگاهی این سرویس از دیدار پسر ترامپ با وکیل روس اعلام کرد که دیدار مذکور تحت پوشش حفاظتی سرویس محرمانه نبوده است.

«میسون برایمن» سخنگوی سرویس محرمانه آمریکا ادامه داد: ما در آن زمان هیچ فردی که او با آن ملاقات داشته را تحت نظر نداشتیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند