کدخبر: 283836 ارسال پرینت 13

رکنا: سخنگوی کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس گفت: از نظر قوانین بین‌المللی دخالت در امور کشوری دیگری ممنوع است و آمریکایی ها با طرح مسائلی مانند تغییر حکومت آن هم در کشور ما ره به جایی نخواهند برد.

رکنا سیاسی: حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی درباره اینکه طرح وقیحانه و آشکارای تغییر حکومت در ایران از سوی آمریکا از نظر حقوقی و قوانین بین‌المللی دارای چه بار حقوقی است، گفت: اصولا از نظر قوانین بین‌المللی دخالت کشوری در امور کشوری دیگر و یا تغییر اوضاع آن ممنوع است.

وی خاطرنشان کرد: آمریکایی ها به هیچ کدام از موازین و قوانین بین‌المللی معتقد نیستند و ما هم می‌دانیم که آنها برخلاف تمام روش‌های بین‌المللی عمل می کنند.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تاکید کرد: آنها با طرح این مسائل ره به جایی نخواهند برد. زیرا انقلاب ایران در دل ملت و حتی ملل مستضعف جهان جای دارد.

نماینده رباط کریم همچنین بیان کرد: کمیسیون امنیت ملی مجلس می تواند با صدور بیانیه ای اعتراض خود را اعلام کند، ضمن اینکه رئیس‌جمهور هم در نشست سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل می تواند اعتراض ایران را از این جایگاه به گوش جهانیان برساند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها